Ana sayfa Makale 2016 Kadın Yaz Şapka Modelleri

2016 Kadın Yaz Şapka Modelleri

1115
0
PAYLAŞ

2016 senesinin modelleri arasında en çok göze çarpan modellerden bir tanesi de şapka modelleridir. Yaz aylarında kıyafetler bir değişime girer ve yeni stiller ortaya çıkar. 2016 sezonunda da şapka modelleri geçen seneye oranla biraz dizi izle değişecek olup bu sezonda yeni şapkalar trend olacaktır.
Yaza uygun olan en iyi, güzel ve şık olan hasır şapkalar 2016 yaz sezonunda trend şapkalar arasında yer alacak ve yaza uygun olan hemen hemen bütün kıyafetler ile beraberinde kombinler yapılabilecektir. Ayrıca hasır şapkalar kafayı serin tutar, içeriye hava akışı sağlar ve diğer normal şapkalara oranla biraz daha estetik durarak güzel bir görünüm ortaya çıkartır.
2016 bayan şapka modelleri arasında foter olarak adlandırılan şapkalar da yer almakta olup bu şapkalar da günlük kıyafetler ile oldukça şık gözükebilmektedir. Bu tarz şapkalar ile birtakım kombinler yapılabilir.
Hasır olan şapkayı kafanıza takıp ona uygun bir şekilde spor tarzda ya da şapkanıza orantılı bir şekilde tişört ya da kıyafetinizi giyebilir ayağınıza da şapkanızın renk tonlarında ve kıyafetinize uygun bir ayakkabıları giyip kolunuza da kiralık aşk izle kıyafetlerinizin hepsine uyumlu bir şekilde çanta taktığınız taktirde çok güzel kombinler oluşturabilir ve yaz günü dahi gayet şık gözükebilir ve bütün gözleri üzerinize toplayabilirsiniz. Bu tarz kombinleri yapmak sizin tarzınıza kalmış bir şey olup kendi tarzınızı oluşturarak kombinlerinizi yapabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here