Ana sayfa Makale Baby Face Beauty İle Cilt Lekelerine Veda Edin!

Baby Face Beauty İle Cilt Lekelerine Veda Edin!

1106
0
PAYLAŞ

Baby Face Beauty İle Cilt Lekelerine Veda Edin!

 

Son dönemlerde en fazla tercih edilen ve en etkili olan cilt bakım uygulamalarından biri de baby face beauty cilt lekelerinden kurtulmanın son teknolojik yöntemidir. Son zamanlarda pek çok kişi tarafından tercih edilmeye başlamıştır. Çeşitli maske ve lazer yöntemlerini geride bırakan bu yöntem kısa sürede etki ederek kalıcı çözüm olanağı sunan tek yöntem olması yönü ile önem taşımaktadır. Herhangi bir güzellik salonuna cilt bakım uygulaması için gidenler bu işleme genellikle en az 2 saatini ayırmak zorundadır. Ancak üstün teknoloji bu uygulama lazer cihazlarının eşlik etmiş olduğu cilt bakım uygulaması olması sebebiyle sadece 20 dakika gibi kısa süreyi kapsamaktadır. Üstelik cildinizi beyazlatma ve lekelerden kurtarma garantisi ile sizlere hizmet veriyor. Uygulama için kullanılan lazer cihazları Thulium teknolojisine sahip FDA onaylı cihazlardır.

 

Cihaz üzerinde bulunan lazer ampulleri içeriğinde kök hücre tedavisinde kullanılan çeşitli vitaminlere ek olarak A ve C vitaminleri de kullanılmaktadır. Bu vitaminlerin lazer ışınlarından yardım alarak deriye nüfuz etmesi oldukça kısa zaman almaktadır. Kısa zamanda etkili çözümü fark edenler, sık sık bu uygulamadan faydalanmak isteyecektir. Ciltte oluşan kırışıklıkların giderilmesine de büyük katkı sağlayan yöntem cilt gençleştirme, beyazlatma ve güzelleştirme noktasında adından sıklıkla söz ettiren bir uygulamadır. Yöntem tamamen ağrısız ve acısızdır. Bu sebeple anestezi gerektirmez. Kısa süreli bir uygulama olup en fazla 20 dakikanızı almaktadır. İçten dışa doğru iyileştirmeyi sağlayan bu yöntemden faydalanmak isteyenler http://www.babyfacelazer.com/ linki üzerinden web sitemize ulaşarak ayrıntılı bilgi alabilir, son teknoloji makinelerimiz hakkında fikir sahibi olabilirler.

 

Baby Face Seanslar ve Uygulama

 

Üstün teknoloji ile kısa sürede çözüm sağlayan baby facebeauty yöntemi için doktor tetkiklerinden geçmek zorunludur. Herhangi bir sakıncasının olmadığı tespit edildiği taktirde cildiniz üzerinde işlem başlatılabilir. Öncelikle uygulama için yapılacak seans sayısı, seçilecek lazer cihazı gibi etmenler kişinin cilt sorunlarına göre değişiklik göstermektedir. Çünkü bazıları bu uygulamayı kırışıklıklarını azaltmak için kullanırken, bazıları ise cilt lekeleri ve boyun gençleştirme gibi noktalarda kullanmaktadır. Bazı hastalarda cilt lekesi çok az noktalarda iken bazılarında özellikle doğum lekeleri oldukça yoğun orandadır. Bu gibi etmenler seans sayısını ve seçilecek lazer makinesini etkilemektedir. Muayene aşamasını atlatana hastalar, işleme başlatılmaktadır.

 

Ortalama 3 ya da 4 seans süren uygulamada öncelikle cilt üzerinde lazer ile mikro kanallar açılmaktadır. Kanallar açıldıktan sonra ise 5 dakikalık bir süreçte cilde lazer uygulaması yapılmaktadır. Daha sonra ise cilt sorununuza uygun olarak hazırlanan ürün cilde yedirilir ve LASEMD maskesi uygulandıktan sonra seans biter. Yoğun cilt problemleri olmayan hastalarda tek seansta bile gözle görülür farklar ortaya çıkmaktadır. Oldukça etkili olan uygulama pek çok kişi tarafından yapılmaktadır. Bu sebeple dikkatli olunması gerekmektedir. Uzman seçimi oldukça önemli olup, işlemin işinin uzmanı doktorlar tarafından yapılmak zorundadır. Aksi halde olumsuz neticeler doğururken işinin uzmanı tarafından yapıldığı takdirde uzun süreli olumlu sonuçlar doğurmaktadır.

 

Baby Face Beauty Fiyatları

 

Oldukça yeni olan ve etkili sonuçlar alınması sebebiyle sıklıkla tercih edilen baby face beauty cilt bakım uygulaması kesinlikle işinin ehli, tecrübeli bir uzman doktor tarafından yapılmalıdır. Klinik koşulları gözden geçirilerek ve doktor kalitesine dikkat edilerek işlem başlatılmalıdır. Bu işlemi sertifikasız ve izinsiz pek çok kişi kaçak olarak yapabilmektedir. Cilt sağlığınız için bu noktada dikkatli olunması gerekmektedir. Bu uygulamada fiyatlar, esas çerçeveye bakılacak olursa kişiye göre değişiklik göstermektedir. Öncelikle kişinin yaşadığı şehir bu noktada önem taşıyor. Örneğin İstanbul’daki fiyatlar Türkiye’nin pek çok iline göre daha yüksektir.

 

Şehir unsuru dışında kişinin işleme ne için başvurmuş olduğu da fiyat konusunda etkili unsurdur. Cilt kırışıklığı daha fazla emek ve seans isterken leke tedavisi daha hızlı sonuç veren bir yöntemdir. Leke tedavisi ya da herhangi bir sorundan dolayı başvuran hastaların ise ne kadar büyük oranda sıkıntı yaşadığı ve kaç seans uygulamadan sonra net sonuç alınacağı durumuna göre fiyat değişmektedir. Net bir fiyat bilgisine ulaşmak isteyen hastalar iletişim adresimiz üzerinden telefon numaramızı arayarak bilgi alabilir, içinde bulundukları duruma göre ortalama bir fiyat isteyebilirler.

Windows 7 Enterprise

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here