PAYLAŞ

Agario Oyun severlerde dünya çapında ciddi bir etki potansiyeline sahip oyunların başında gelen agario her yaştan herkesin mutlaka oyunu denemek istediği tarayıcı oyunlarının başında gelmektedir. Temelinde gücün ve hızın yer aldığı heyecan verici oyunda yerinizi almak istediğinizde farklı oyun modları seçeneklerinden yararlanarak oyuna hızlı bir giriş yapabilirsiniz. Kısa sürede adapte olacağınız oyunda hem zamanının nasıl geçtiğini anlamayacak hem de heyecan dolu dakikalar yaşayacaksınız.

Kıvrak zekanız ile iyi konsantre olarak ve hızlı davranarak rakiplerinizi yenmenin tadını fazlası ile çıkarabilirsiniz. Hızlı ve konsantre adımlarla liderliğe doğru ilerleyeceğiniz oyun sırasında temel amaç en büyük profile sahip olmaktadır. İlk olarak bir yuvarlak tanesiyle başlayacağınız oyun karşınıza çıkan yemleri içinize aldıkça büyümenize imkan tanıyor. Karşınıza çıkan daha zayıf karakterli rakiplerinizi de kolaylıkla tüketebileceğiniz strateji oyununda hızlıca büyüme sağlayabilirsiniz.

Oyun içinde agario private server gibi özel serverların da yer aldığı etkinlikte ister arkadaşlarınızla ister tek başınıza oyunu büyük bir keyif alarak oynayabilirsiniz. Tutkunu olacağınız oyunda puan toplamak da ayrı bir kriter olarak kendiniz ortaya koymanıza imkan tanıyacak. Online tarayıcı oyunları içerisinde bildiğiniz tüm oyunları geride bırakacağınız strateji oyununda renkli grafikler oyuncuyu ekran başına kilitliyor. Rahatsız edici reklamların da yer almadığı oyun sırasında dikkatinizi hiçbir şeyin dağıtmasına izin vermeyeceksiniz.

Oyunun esasındaki tuş etkinliği de kullanıcı profillerinde sahip oldukları karakterleri özdeşleştirebilir. Agario pvp modunda temel fonksiyonlar ve tuşları kullanılarak x tuşu ile karakterinin yemlenmesini sağlayabilir ve söz konusu yemleme ile dostlar beslenerek düşmanlar tuzaklanabilmektedir. Klavyede boşluk tuşu ile bölünmeyi sağlayacağınız oyunda ihtiyaç duyduğunuz anda mutlaka bölünme yapmanız faydanıza olacaktır.

Bilgisayar üzerinden online girişi yaparak hemen başlayabileceğiniz oyunu dilerseniz android cep telefonlarınıza indirerek agario çılgınlığında yerinizi alabilirsiniz. Birbirinden eğlenceli modları arasında seçim yaparak hiç beklemeden başlayacağınız oyun sırasında hem oyuncularla tanışarak sohbet etme fırsatı bulabilir hem de oyunun sürükleyici atmosferine kendinizi kaptırabilirsiniz. Dünyada pek çok oyun severin tek bir platformda buluştuğu agario ile eğlence, adrenalin, hız ve yükselişin keyfini yaşayın.
Site Adresi AgarioPlay.com yazarak gidebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here