Ana sayfa Makale BÜYÜ HAKKINDA MERAK EDİLENLER

BÜYÜ HAKKINDA MERAK EDİLENLER

1012
0
PAYLAŞ
Close up shot of astrological clock in Piazza San Marco, Venice

Büyü; sağlık, aşk, iş, çocuk konularında insanların talep ettiği konularda medyumaracılığı ile yapılan işlemlerdir. İnsanlara yapılmış olan aşk büyüsü olabilmektedir. Bu gibi durumlarla karşılaşmamız muhtemeldir.

Çevremiz de bazen görüp de istem dışı yapmış olduğumuz yorumlar olabiliyor ve ilk bakışta bu kadın bu adamda ne bulmuş, yada tam tersi bu adam bu kadında ne bulmuş dediğimiz insanların bir kısmında büyü yapılmış olma olasılığı bulunmaktadır. Kendisi çok sevip karşı tarafın kendini sevmediği durumlarda insanlar büyüye başvurmaktadır.

Böyle bir duruma maruz kalan insanlar ise bağlama büyüsü yöntemlerine başvurmaktadır. Yapılan bu büyülerde medyumlar, cinler ile irtibata geçerek geçmiş ve gelecek ile bilgi almaktadırlar. Ancak her cin gerçeği söylemeyebilir. İnsanların iyi huylu ve kötü huylusu olduğu gibi cinlerin de iyi ve kötü huylu olanları vardır.

Bu durumlara başvurmadan önce görüşmüş olduğunuz medyumu iyi araştırmanız gerekir. Bazı medyumlar yapılan bu işleri maddi gelir karşılığında yaptığı gibi bazı medyumlar herhangi bir beklentiye girmeden sadece insanlara yardımcı olabilmek adına yapmaktadırlar.

İnsanlara kötü büyü yaptırmak günahtır ve bu büyüleri birçok medyum yapmamaktadır. Ancak aşk ve sevgi, muhabbet konularında büyü yapabilecek medyum bulmak daha kolaydır. Aşk büyüsü yapılırken önemli olan günaha girmeden büyü yaptırılmasıdır. Yapılan büyülerin birçoğu okuma ve yazma ile yapılmaktadır.Bazı medyumlar yapılacak işin boyutuna göre sizden bazı taleplerde bulunabilir. Bir tutam saç, aşk büyüsü yapılacak kişiye ait bir parça kıyafet, tuz, şeker, çekilmemiş karabiber taneleri vs. stenebilmektedir.

Büyü bozma işleri uzun zaman alabiliyor. Doğru medyumu bularak doğru yol üzerinden ilerlenirse sonuca daha hızlı ulaşılabilir. Aşk büyüleri sözlenip yada nişanlanıp bir takım problemlerden ötürü ayrılmış çiftlerde, evlenmiş ayrılmış eski eşlerde, tek taraflı âşık olduğunuz kişiler üzerinde yapılmaktadır.

Büyü bozma ilgili medyuma başvurulabileceği gibi, bir takım dualar okunarak kendinizde yapılan büyüyü etkisiz hale getirebilirsiniz. Büyülerinde boyutları vardır. Basit bir şekilde yapılmış küçük büyülerin bozması kolaydır ancak daha büyük çaplı yapılan büyüler için işin ehli birinden destek almakta fayda vardır. Bu işle uğraşan sahte medyumlarla karşılaşmak mümkündür, ehli bir medyum ararken dikkatli olunması gerekir.

Konu ile ilgili ayrıntılı bilgiyi bu alabilirsiniz www.medyumemre.com

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here