Ana sayfa Makale Clenbuterol Kullanımı Nasıldır?

Clenbuterol Kullanımı Nasıldır?

141
0
PAYLAŞ

Yağ yakımı başta olmakla üzere astım ve bronşit gibi rahatsızlıkların tedavisine kullanılan clenbuterol, kişilere uygun dozlarda tüketilmesi gereken bir ilaçtır. Nitekim fazla dozlarla alındığında kişilerde; baş ağrısı, mide bulantısı, kalp çarpıntısı, el titremesi gibi rahatsızlıklar görülebilmektedir. Bu semptomlar ilacın fazla dozda alındığını göstermektedir. Bu noktada kişiler bünyesinde uygun dozu kendileri test etmeli ve ilacı kullanmaya düşük dozlardan başlamalıdır. Örneğin; yeni üretilen clenbuterol ilaçları 60mcg dozlar halinde satılmaktadır. Hap şeklinde satılan bu ilaçların ilk aşamalarda kırılıp yarısı kullanılabilir. Böylece yavaş bir şekilde tam doz alımına gidilebilir. Siz de clenbuterol ürününe sahip olmak istiyorsanız clenbuterol sipariş kısımların ürünü tedarik edebilirsiniz. Genellikle günde 1 kez alımı tavsiye edilen clnebuterol, 3 hafta kullanım ve 1 hafta ara şeklinde tüketilmelidir. İlaç kullanımına ara vermek kişilerin sağlığını koruma açısından oldukça önemlidir.

Clenbuterol Faydaları Nelerdir?

Clenbuterol, astım ve bronşit tedavilerinde doktor kontrolünde kullanılabilen bir ilaç olmasının yanı sıra en çok yağ yakımı amacıyla tüketilmektedir. İçeriği sayesinde vücuttaki yağların yakımını hızlı bir şekilde desteklemektedir. Buna bağlı olarak kişilerde aşırı terleme, mide bulantısı gibi yan etkiler görülebilmektedir. Bu noktada aşırı doz kullanımından kaçınılmalı ve ürünü satın alırken orijinal olduğundan kesinlikle emin olunmalıdır. Orijinalliğinden emin olunmayan ve bilinçsiz bir şekilde tüketilen tüm ilaçlar sağlığınıza zarar vermektedir. Bu noktada güvenilir siteler üzerinden clenbuterol sipariş kısmını kullanarak siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Clenbuterol Yan Etkileri Nelerdir?

Clenbuterol, oldukça etkin bir ilaç olmasına karşın çeşitli yan etkiler de barındırmaktadır. Bu ya etkiler genellikle; aşırı terleme, el titremesi, kalp çarpıntısı, mide bulantısı gibi kendini göstermektedir. Bu durumlarda aşırı doz alımı meydana gelmiş olabilir. Bu nedenle alerji durumları, doz fazlalığı gibi riskleri önlemek adına mutlaka düşük dozlarla kontrol altında başlanması gerekmektedir.

Clenbuterol Hangi Durumlarda Kullanılmamalıdır?

Kullanıldığı andan itibaren vücutta aktif bir şekilde çalışarak yağ yakımını destekleyen ve solunum sistemine de etkisi olan Clenbuterol;

  • Kalp yetmezliği vb. kalp rahatsızlıkları,
  • Hamilelik öncesi ve hamilelik süreci,
  • Böbrek yetmezliği ve çeşitli böbrek rahatsızlıkları,
  • Mide rahatsızlıkları,
  • Çeşitli rahatsızlıkların beraberinde görüldüğü aşırı kilo durumları,
  • Panik atak ve alerji

rahatsızlıklarında kullanılmaması gerekmektedir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here