Ana sayfa Makale Ema Ayakkabı Çeşitleri İle İş Hayatınızı Güvence Altına Alabilirsiniz

Ema Ayakkabı Çeşitleri İle İş Hayatınızı Güvence Altına Alabilirsiniz

1569
0
PAYLAŞ

Çalışma alanlarınızda güvenliğe garantilemek için ema ayakkabıları terich edebilirsiniz.

Ema ayakkabı olarak 25 seneden fazla bir süredir iş güvenliğini olumlu yönde sağlamakta olan ayakkabıların üretimini gerçekleştiriyoruz. 1991 yılında İstanbul ilinde kurulmuş bir iş güvenlik ayakkabısı firması olarak hem Türkiye’de hem de tüm dünya genelinde iş güvenliğini sağlamaya yönelik olan ayakkabıların üretimini gerçekleştiriyoruz. Yapmış olduğumuz üretim aşamalarından sonra çıkan ürünlerimiz İSO ve Avrupa standartlarına uygun olarak tasarlanmaktadır. Gerekli tüm standart kalite kurallarını yerine getiren bu ayakkabı modellerimiz birçok farklı türde üretilmektedir. Yaz ve kış için bile ayrı iki ayakkabı üretimini yapıyoruz. Her ikisinde de gerçek deri kullanıyor ve çelik burun yapısını ayakkabılarımızda kullanıyoruz. Kış mevsimine özel olarak ürettiğimiz ayakkabı modellerimizin iç kısmını yün ile kaplıyor ve bu sayede bir yandan iş güvenliğini sağlarken bir yandan da kışın ayaklarının üşümesine de engel oluyoruz. Yaz dönemi için özel olarak üretmiş olduğumuz ayakkabı modellerimizde ise bu yünü ortadan kaldırıyor ve daha çok yazın sıcağında ayağın serin tutulmasına yönelik malzemeler kullanıyoruz. Tasarlamış olduğumuz bu iş güvenlik ayakkabısı modelimizin esnek yapıda olmasının yanı sıra aynı zamanda kolay bir kullanım yapısının da olmasını hedefliyoruz.

Sitemiz içine girdiğiniz zaman bu bağlamda karşınıza farklı farklı birçok ayakkabı modeli çıkıyor. Özellikle de elektrikçilere özel olarak ürettiğimiz elektrikçi ayakkabılarında su ve elektriğin geçirgenliği konusunda titiz bir çalışma yapıyoruz. Bir yandan da bu ayakkabıların yalıtkan bir özellikte olmasını sağlıyoruz. Hafif sanayi iş sahalarında kullanılmak üzere tasarlamış olduğumuz ayakkabı modelimizde ise esnek ve ergonomik bir dizayn tercih ediyoruz. Fazla güvenlik önlemi gerektirmeyen bu iş yerlerinde kolay hareket edilebilmeyi sağlamak için bu ayakkabıları üretiyoruz.

Sitemiz üzerinden satışını yaptığımız iş güvenlik ayakkabısı modellerimiz aynı zamanda oldukça kaliteli ve uygun fiyatları ile sizlerin karşısına çıkıyor. Özellikle tasarım aşamasında siyah ve lacivert gibi koyu renkleri tercih ederek üzerine giyilen iş kıyafetlerinde de bir uyum yaratıyoruz. Bu sayede tüm Avrupa içine bu her açıdan yeterli ayakkabının dağıtımını yapıyoruz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here