Ana sayfa Makale Hayvan Dostlarımızın Bakımı

Hayvan Dostlarımızın Bakımı

1082
0
PAYLAŞ

Hemen hemen birçok insan ömründe bir kez de olsa bir hayvan beslemektedir. Bazı insanlar kedi, köpek gibi büyük hayvanları tercih ederken bazı insanlarda kuş, balık gibi küçük hayvanları beslemekten zevk almaktadırlar.

Ufacık bir hayvan dahi olsa yemeği, tuvaleti ve temizliği ile birçok yönden ilgi istemektedirler. Aksi halde hayvanın ihtiyaçlarını karşılamayarak mutsuz bir hayvana bakmış olmaktayız.

Evimizde beslediğimiz kediler sahibinden büyük bir ilgi beklemektedirler. Kedimiz için mama seçimini yaparken büyüklüğüne küçüklüğüne göre ve cinsine göre tercih yaparız. Büyük kediler için genellikle yetişkin kedi maması kullanılmaktadır. Yetişkin bir kedinin ihtiyaç duyduğu tüm vitamin ve proteinleri içermektedir.

Hills kedi maması kedinizin gelişimini destekleyerek sağlıklı bir şekilde beslenmesini sağlamaktadır.

Köpekler ise kedilere bakarak daha çok vitamin içerikli mamalar yemektedirler. Yetişkin köpek maması köpeğinizin günlük enerji ihtiyacını karşılamaktadır. Mamaların içerikleri kuzu eti, somon, tavuk ve pirinç gibi besinlerden oluşmaktadır. Yavru kedi ve köpekleriniz için özel olarak üretilen mamalar onların sağlıklı bir şekilde büyümelerini sağlamaktadır.

İnternet üzerinden sipariş vererek hayvan dostlarınıza en özel mamaları sipariş verebileceğiniz adreslerden biriside petihtiyac.com sitesi olmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here