Ana sayfa Makale iData

iData

1202
0
PAYLAŞ

 

Almanya’ya gitmek istiyorsunuz fakat önümüze çıkan engellerin başında tabi ki schengen vizesi gelmektedir. Schengen Vizesi türü olan Almanya Vizesi için Almanya Konsolosluğunca yetkilendirilmiş kuruluş olan iData ya başvurularınız yapılmakta ve işlemleriniz hızlıca halledilmektedir. Burada bilinmesi gereken iData randevu sistemi ile çalışmaktadır ve randevu almadan başvuru yapılamamaktadır.

 

Vize başvurusu yapmadan önce yapılması gereken işlemlerin başında vize evraklarının tamamlanması yer almaktadır. Bunun için alanında uzman yetkili bir kuruluş ile işlemlerinizi yapmanız ve randevunuzu almadan önce bu talebinizi ileterek evraklarınızı biran önce hazırlamaya başlamanız gerekmektedir. Evraklarınızı hazırlamanızın ardından PasaportVizesi kuruluşu ile irtibata geçerek gerekli dökümanları kargolamanızın ardından vize başvuru sürecinizi başlatmış olursunuz. Evrakların hazırlanma süreci için sizlere atanacak bir müşteri temsilcisi ile irtibat halinde olarak işlemlerinizi kolayca halledebilirsiniz. Bunun için 0312 911 20 65 numaralı çağrı merkeziyle iletişim kurunuz.

 

Sizin için hazırlancak olan gerekli evrakların olduğu dosyayla beraber adınıza alınmış olan randevu tarihinde büromuzu ziyaret ederek danışmanınızla berabar başvuru evraklarının teslimiyle birlikte parmak izinizi vererek başvuru işleminizi tamamlamış olursunuz.

 

Dikkat edilmesi gereken hususların başında idata başvurusu öncesinde pasaport için gerekli koşulları da sağlamanız gelmektedir. Pasaportunuz en az 6 ay süreli olmalı ve seyahat sürenize ek olarak bitiş tarihi 3 ay sonrasında olmalıdır. Eski yıpranmış ve en az 2 adet boş sayfası olmayan pasaportlar ile işlem yapmanız vizenizin red alması veya daha başından başvurunuzun yapılamaması gibi sonuçlarla neticelenmektedir. Şans eseri başvurunuz kabul olsa bile ülkeye girişteki kontrolde geri çevrilme riski ile karşı karşıya kalmaktasınız. Bu nedenle direk olarak bizimle irtibata geçerek tüm bu olumsuzluk doğurabilecek sorunları önlemiş olacaksınınız.

 

Almanya Vizesi Başvuru formunun ise evraklarınızla birlikte doldurulması ve dosyada sunulması gerekmektedir. Bu form tüm başvurunuzu özetler nitelikte olup gerekli evraklar ile desteklenmektedir. Başvuru formu ve evraklardaki eksiklikler veya gözden kaçan durumlar, alakası olmayan nedenlerle vizenizin red almasına sebep olabilmektedir. Bu nedenle bir kerede doğru bir şekilde tüm başvurunuzu tamamlamanız için PasaportVizesi kuruluşu ile güvenli ve doğru bir idata almanya vizesi başvurusu yapabilirsiniz. İletişim için ise 0312 911 2065 numaralı çağrı merkezinden yetkili temsilciler ile irtibat kurunuz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here