Ana sayfa Makale Kombi Servisi Çok Yakınınızda

Kombi Servisi Çok Yakınınızda

1406
0
PAYLAŞ

 

Servis Destek:

Vaillant, müşteri memnuniyeti için gelişmiş teknik malzemeleri ile hizmet vermektedir. Kullanım alanı ve ihtiyacına göre çeşitli kombi ürünleri ile bakım ve onarımı üstlenmiştir. Teknik malzeme ve usta işçiliği ile vaillant servisi canı destek hatları ile müşterilerine 7/24 bilgilendirme yapar. Kombi ürünleri, fiyatları, özellikleri, alımları için tüketici bilgilendirilir.

 

Servis desteği ile kombiler üzerinde oluşan olası ısı problemler giderilir. Hızlı servis ekipmanları ve çalışanları ile birlikte sorunlara çözüm bulunur. Kombi onarım ve bakımları tüketici isteği üzerine aktif olarak gün içerinde yapılabilir. Vaillant kombileri garantili olup herhangi bir problemde değiştirme ve ücretsiz bakımı yapılır. Çeşitli ve farklı kombi ürünlerinin yapım ve monteleme işlemleri teknik elemanlar ile gerçekleştirilir.

 

İletişim Adresleri:

Kombi servisi canlı destek hattı üzerinden online anlık yazışmalar ile ürün detayları hakkında bilgi sahibi olmak mümkün. Kombi servisi, gün içerisinde belirlenen ve problemi olan kombilerin onarım ve bakımını üstlenmiştir. Gelişmiş teknik malzemeleri ile sökme ve kırma işlemleri olmadan kısa yollardan problem çözümüne gidilmektedir. Servis desteği tarafından problemin çözülmediği durumlarda garantili ürün kombilerin yenileri getirilmektedir. Onarım ve bakımı Vaillant tüketicilerinin kombileri için ücretsiz yapılır.

 

Vaillant iletişim adresleri üzerinden 7/24 teknik servislerden yaralanılabilir. 444 2 888 numarası üzerinden müşteri hizmetleri ve tüketici bilgilendirme aranarak detaylı ürün bilgileri verilmektedir. İnternet adresi üzerindeki irtibat telefon numaralarından yardım alınabilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here