Ana sayfa Makale Kutusu ile En Çok Tercih Edilen Hatsan Silahlar

Kutusu ile En Çok Tercih Edilen Hatsan Silahlar

1171
0
PAYLAŞ


Havalı silahmodelleri arasında bulunan Hatsan havalı tüfek modelleri farklı amaçlarla kullanılan ve barut içermeyen silah modelleri arasındadır. Gerçek tüfek ve silah modellerinde olduğu gibi ses çıkarmayan bu modeller hava enerjisi ile atış yapmaktadır. Havalı silah modelleri arasında uzun ömürlü kullanım avantajına sahip olan bu modeller oldukça ekonomik olmaktadır. Özellikle Hatsan havalı tüfek modellerinde çıkış gücünün yüksek olması sayesinde kullanıcılar tarafından tercih edilmektedir. Bu havalı silah modelleri genel olarak barut içermez. Bundan dolayı da bu silah modellerinde gerçek mermi kullanılmaz. Bu modellerde pellet oldukça ufaktır. Bu sayede öldürücü özellik söz konusu değildir. Bu sayede ruhsatsız olarak satın alınabilir. Havalı tüfek modelleri özellikle kurusıkı silahlarda olduğu gibi gerçek silah sesi çıkarmaz. Bundan dolayı da kendine has bir sesi bulunmaktadır. Airsoft oyununda kullanılması için özel olarak tasarlanmıştır. Havalı silah modelleri özellikle içindeki hava desteği sayesinde bilyeyi hedefe göndermektedir. Genel olarak airsoft oyunlarında kaliteli ve gerçekçi silah deneyimi sağlaması ile Hatsan havalı tüfek modelleri tercih edilmektedir.

Hatsan Havalı Tüfek

Hatsan havalı tüfekmodelleri İzmir’de üretilmektedir. Namlularında Alman Lothar Walther namlusu kullanılır. Bu tüfek modellerinde gürültüler yüzde elli oranda azaltılmaktadır. 3 adet şarjör taşıma kapasitesine sahip olan bu silah modelleri 4 adet şarjöre sahiptir. Bunun yanı sıra namlu çıkış hızı ise isteğe göre ayarlanabilmektedir. 6 farklı namlu çıkış enerjisi bulunmaktadır. Maksimum namlu çıkış hızı özellikle kullanım amaçlarına göre ağırlığına ve şekline göre de farklı özelliklerde bulunmaktadır. Maksimum namlu çıkış hızı ise en optimum basınç değerlerini sağlamaktadır. Hava tüpündeki basıncın azalması sayesinde namlu çıkış hızının da azalması sağlanmaktadır. Hem sol hem de sağ el ile kullanılabilen hakiki Türk cevizinde üretilmiş başparmak delikli kundağı olması sayesinde de yaygın şekilde tercih edilmektedir. Bu özelliklerinin dışında ise sıra haznesine çok sayıda mermi yani pellet alma özelliği ve uzun süreli kullanım avantajlarına da sahiptir.  Pompa genel itibari ile dolum için yeterli olmaktadır. Pnomatik  yani PCD silahlar; güç kaynağı şeklinde sıkıştırılmış hava ile çalışan modeller arasında bulunmaktadır. Sıkıştırılmış olan havanın silahta mevcut olan tüpe scuba tüp ya da pompa yardımı ile hazır olarak verilmektedir. PCD silah modelleri ise kendi içinde iki farklı çeşitte üretilmektedir. Bunlar ise  2/A – Çok kurmalı pnomatik havalı silah modelleriolmaktadır. Bumodelinde silah pompası her kurulduğunda, silaha yüklenecek olan hava miktarı artar. Yaklaşık olarak 5-10 arası pompa uygulaması ile ideal güç elde edilebilmektedir.

Havalı Tüfek Fiyatları

Havalı tüfek fiyatlarıtercih edeceğiniz markaya ve modellere göre değişmektedir. Hatsan havalı silah modelleri hem oldukça uygun fiyatlı olup hem de uzun vadeli kullanım avantajları ile ön plana çıkmaktadır. Hatsan tüfek modelleri için Kamp Seti adresimiz üzerinden sizin için en kaliteli havalı silah modellerine göz atabilir hem de kaliteli ürünleri özelliklerine göre kıyaslayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here