PAYLAŞ

Paykasa kartlarınızı güvenle sitemizden alabilirsiniz. Sizlere, üretici firmanın üretimi olan, orijinal, resmi onaylı kartları sunmaktayız. Bu konuda sitemizin güvenliğinden sonuna kadar emin olabilirsiniz. Sitemizin orijinal kart satma konusundaki özel bilgilerini adresimizden inceleyebilirsiniz. Güvenilir paykasa arıyorsanız, %100 doğru adrestesiniz. Çalışma saatlerimiz son derece esnektir, günün hemen her saatinde sitemizi ziyaret edebilirsiniz ve güvenli şekilde kartlarınızı alabilirsiniz. Mobil yollardan, epay üzerinden sisteme girerek sitemize tıklayabilirsiniz. Her yerden ve her zaman kartlarınızı satın almanın keyfini yaşayabilirsiniz. Hem kredi kartlarınızla, hem de eft gibi yöntemlerle ödemelerinizi gönül rahatlığı ile yapabilirsiniz. Bilgileriniz sitemizde güvenli şekilde kalacaktır. Ne kimlik, ne de ödeme bilgileriniz kesinlikle paylaşılmayacaktır.

Ucuz paykasa al mak için kesinlikle doğru yerdesiniz. Bilindiği üzere, payakasa sisteminde, Euro üzerinden değerlendirilen yani limitleri belirlenen kartlar söz konusudur. Buna bağlı olarak da, denilebilir ki, paykasa kodu döviz kuruna bağlıdır. Yani değerli paykasa kullanıcılarımız, Euro kurundaki değişiklikler, ülkemizde Türk Liramız üzerinden paykasa satışlarını da birebir şekilde etkilemektedir. Ancak, kur ne kadar yükselirse yükselsin, alıcılarımızın mümkün olduğu kadar uygun rakamlarla alım yapmalarını son derece önemsemekteyiz. Paykasa kart satışları yapan siteler arasında, şüphesiz en uygun kur rakamlarında fiyat çıkaran firmayız. Ayrıca, yılbaşı ve birçok özel zamanda yaptığımız kampanyalarımızdan da büyük avantajlarla yararlanabilirsiniz. Bonus biriktirebilir, bunları cazip indirimler olarak kullanabilirsiniz.

5 euro’dan başlayarak, yüksek limitli kartlara kadar kart seçenekleri sizi bekliyor. Önemli olan ihtiyaçlarınızda uygun olan limite sahip kartı belirlemeniz. Bu konuda tereddütleriniz varsa ya da henüz paykasa ile tanışmadıysanız, ilk defa kullanacaksınız, canlı destek hattımızdan yardım almak da elinizde. Uzman çalışanlarımız sizlere a dan z ye yardımcı olacaktır. Epay üzerinden ya da bilgisayarınızla sitemize tıklayarak her zaman kartlarınızı satın alabilirsiniz. İsterseniz canlı destek birimimizden sitemiz üzerinden, isterseniz telefon hatlarımızdan ve diğer iletişim yöntemlerinden yararlanabilirsiniz. Kartların sadece tek kullanımlık olduğunu unutmayınız. Bu sayede müthiş bir güvenlik özelliği sağlamaktadır. Öte yandan, isim ve diğer kalıcı bilgileriniz de online ortamda yer almayacaktır.

antivirüs lisansları

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here