Ana sayfa Makale Promosyon Yağmurluklar

Promosyon Yağmurluklar

1038
0
PAYLAŞ

Promosyon Yağmurluk Nedir?

 

Bir ürünün, hizmetin veya markanın ön planda tutulması için reklam çalışmaları çok önemlidir. Bir nevi etiket görevi de yapmaya aracı olan reklam hizmetlerinin amacı, ilgili kitlelere kolay ulaşılmasıdır. Birçok firma ürün, marka veya hizmetlerini göstermek adına promosyon ürünleri tercih ederler. Günümüzde pek çok akaryakıt istasyonları, market zincirleri, yiyecek ve içecek satışı yapan restaurant, cafe gibi yerlerde promosyon ürünlere rastlayabiliriz. Özellikle promosyon yelek, promosyon şapka, promosyon yağmurluk gibi araçlara rastlarız. Bunun dışında pek çok resmi kurum ve kuruluşa, polis ve askeri teşkilatlarda da promosyon ürünler kullanılır.

 

Promosyon Yağmurluklar Hangi Sektörlere Yönelik Üretilir?

 

Promosyon ürün sektöründe hizmet faaliyetlerini sürdüren Alkan Promosyon 2000 yılında başladığı faaliyetlerine aynı titizlik ve özveri ile sürdürmektedir. Yapmış olduğu çalışmalar ile resmi kurum ve kuruluşlara, sivil savunma, derneklere, askeri ve polis teşkilatlarına yönelik promosyon ürünler üretmektedir. Özellikle zorlu şartlar altında çalışmakta olana polis ve askeri personellere yönelik üretilen promosyon yağmurluk çeşitleri ile her türlü ortamda çalışmalarına kolaylık sağlamaktadır. Üretilen yağmurluk modelleri her türlü ebat ve boyuta uygun tasarlanabilir. Ürünlerde kullanılan tafetta kumaş istenilen renk ve desenlere sahip, yağmur suyunu içe geçirmeyen özelliktedir. İsteğe uygun kapüşonlu veya kapüşonsuz şekilde üretilebilir. Robalı ve düz olarak tasarlanan modellerde istenilen tarzda sipariş verilebilir.

 

Promosyon Yağmurlukların Özellikleri Nedir?

 

Promosyon ürünlerde üzerinde durulması gereken en önemli detay firma veya kurumun dikkat çekici olmasıdır. Akılda kalıcı bir etki bırakması veya olumlu bir algı oluşturması amacıyla üretilir. Örneğin; resmim bir isim ya da amblem taşıyan bir ürün gördüğümüzde direk olarak bir güven algısı oluşur. Bu nedenle promosyon ürünlerde dikkat çekici reklam unsuru ön planda olmak kaydı ile tasarlanmaktadır.

 

Ayrıca; resmi kurumlara yönelik tasarlanan özellikle yağmurluk modellerinin, her türlü hava şartlarına uygun tarzda ve su geçirmeyen özellikte üretilmesi çok önemlidir. Promosyon ürünler promosyon yağmurluk dışında her türlü ihtiyaca uygun olarak şapka, yelek, kol bandı, saç bandı, gömlek, saat gibi aksesuarlar olarak da tasarlanabilmektedir. Promosyon ürünler hakkında detaylı bilgi sahibi olmak ve ürün görsellerini incelemek için www.alkansapka.com sitesini ziyaret edebilirisiniz.

 

Mcafee

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here