Ana sayfa Makale Restoran otomasyonu

Restoran otomasyonu

1396
0
PAYLAŞ

 

Bar,  kafe, gece kulübü, restoran gibi adisyon sistemiyle çalışan işletmeler için özel olarak tasarlanmıştır.

 

Restoran otomasyonu hem müşteriler için hem de çalışanlar ve işletmeler için pratiklik sağlamaktadır. Sipariş al, adisyon tut. Fiş kes bunlar zaman alan işlemlerdir. Restoran otomasyonu dokunmatik telefonlarında kullanılmaya başlanmasıyla birlikte işlevini arttırmıştır. Ayrı ayrı ödeme dediğimiz (alman usulü)ödemede de öğrenciler için işi kolaylaştırmıştır. Bilgisayar kullanmayı bilmeyen biri bile restoran otomasyonunu kısa sürede öğrenebilmektedir. Hızlı ve sorunsuz çalışan bir sistemdir. Restoran otomasyonu sayesinde siparişler karışmadan hem eksiksiz bir şekilde müşteriye ulaşmaktadır.

 

Alıcı sipariş sisteminin yakınında paket servis programı sipariş modellerine de uygulanmaktadır

 

Restoran sahiplerinin mekan durumlarına göre birkaç kat mekanı olanların kat sayısına ve alanına göre uygulamaları da hesaba katmıştır.

 

Dokunmatik ekranlı sistem ve el terminalli sistemin yakınındaki termal yazıcının konumuna mutfak ve adisyon kesilen noktalar hesaba katılarak restoran otomasyon projesi kurulumu yapılır. Alınan siparişler garsona ve mutfak personeline anında gönderilir ve böylece eksiksiz ve sipariş hatası olmadan hızlı ve daha profesyonel bir şekilde müşteriye ulaşmış olur.

 

Restoran otomasyon sistemiyle fişlerinize özel duyurular sloganlar yazdırabilirsiniz. Müşterilerinizden gelen telefonların hangi müşterinizden geldiği bilgisi ekranınıza düşer.

 

Restoran yazılımı aynı zamanda ciro hesaplama, raporlar, kasa eksiği, kasa fazlası durumlarında takip eder. Bu otomasyonu ile kasa fişi hesaplama, kredi kartıyla ödeme, nakit ödeme bir tuşla halledilmiş olur. Restoran otomasyonu müşteri memnuniyeti, garsonların işlerini daha kolay ve sorunsuz yapabilmesi, mutfak personelinin işini hatasız yapabilmesi ve işletme sahibinin yükünü almasıyla güzel bir uygulamadır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here