Ana sayfa Makale Sanal Kumara Yanlış Yerde Başladılar

Sanal Kumara Yanlış Yerde Başladılar

1426
0
PAYLAŞ

Sanal kumar oyunları internet üzerinde günümüzde bir hayli popüler bir hale geldi. Bu durumda oyuncuların birçoğu kumar masalarına gitmektense kumar masalarının kendisine gelmesi ister oldu. Bu fırsatı değerlendirmek isteyip kumar siteleri açanlar oldu. Ancak bazıları oyuncuların kumar oynayabilmesi için değil tüm parasını kaptırması için açtı.

Bu gibi bir duruma düşmemek istiyorsanız internet üzerinden de kumar oynamaktan vazgeçemiyorsanız  güvenilir adresleri tercih edin : “http://www.888banko.com/ “  aksi halde birçok kişi gibi en başta kazanırken sonunda borçlu çıkabilirsiniz. Tıpkı aşağıdaki kişiler gibi.

Sanal kumar sitelerinden dolandırıcı olana denk gelen bir kişi kumar sitesinde her şeyini kaybetti. Dolandırıldığını fark ettiğini anda her şeyini kaybettiğini gördü. Gelen bir mail sonrasında olanları anladı.

Hayatının mahvolması aylar değil hafta sürüyor. Kumar oyununu eğer bu şekilde olan sitelerden oynarsanız kazanmak değil borçlu olursunuz. Genelde kandırılan kişiler hep kazandıklarını sananlar oluyor. Örnek olarak 100 TL kazanıyorsunuz bir süre sonra kat ve kat artıyor. Bu durumda kişi bu işin karlı olduğunu görüyor ve sürekli oynamaya başlıyor durmayı bilmiyor. Ancak oynayacak parası kalmadığı zaman durup bir etrafına baktığında tüm olanları anlayacak tıpkı U.K. gibi.

Eşinin ameliyat parasını bile kumara yatıran bu şahıs ilk oynadığını zamanlarda kazanırken sonrasında daha çok kazanmak istedi. İşin kötü tarafı da kaybetmeye başlayınca hep kaybetmeyeceğini düşünmek oldu. Sitedeki sistemi çözememiş olan bu şahıs sistem kurbanı oldu. Sistem küçük oynamaya çalıştığı zamanlarda da otomatik olarak yüksek miktarlar aldı. Bu konuda yönetici şahsın hesabını görerek her şekilde para kazanmasını engellemektedir. Sayısal veriler site üzerinde yüksek görülebilir ancak bankadan paranızı almak istediğiniz zaman emin olun ki yatırdığınız parayı bile alamayabilirsiniz. Adı üstünde dolandırıcı bir site olup parayı aldıktan sonra o paradan umudu kesmeniz istenir oynadın kaybettin denerek o para site sahibinin cebine girer.  Güvenebileceğiniz adreslerde oynamaya dikkat edin. Bu demek olmuyor ki her adres dolandırıyor. Her adreste bu sorun yaşanacak bu durum sadece sahte olan adreslerde yaşanır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here