Ana sayfa Makale Size Özel Oto Aksesuarları

Size Özel Oto Aksesuarları

1512
0
PAYLAŞ

Otomobil sektörü akıl almaz bütçelere ulaşmıştır. Milyon dolarlara varan araç fiyatları ile karşı karşıya gelebiliyoruz. İster beş bin liralık ister se milyon dolarlık aracınız olsun bazı aksesuarları zamanla yıpranacak ve yenisi ile değiştirilmek zorunda kalınacaktır.

Biz oto aksesuar piyasasına yeni girmiyoruz. Efeler/AYDIN adresinde yıllardır faaliyetteyiz ancak yeni bir atılım yapmaya ve kendi üretimimiz olan aksesuar ürünleri ilk elden tüm ülkemize ulaştırmaya karar verdik. Bunun için dünyaya açılan kapı internet ağına bizler de dahil olduk. Amacımız kaliteyi ucuza satmak ve mutlak müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

İster gıda sektörü olsun ister diğer sektörler olsun en büyük parayı üreticiler değil aracılar kazanmaktadırlar. 1 kuruşa bile mal olmayan bir ürün 1,5 liraya üreticiden alınıp en az 5 liraya bize ulaştırılmaktadır. Rakamlar timsali olsa da maalesef gerçek bu şekildedir. Bizler de firma olarak aracılardan tüketicileri kurtarmak için dünyaya açılmaya karar verdik.

Oto aksesuar adına binlerce çeşit üretim yapılmaktadır. Başlıklarını yazmak gerekirse; oto anahtarlık, kapı bademleri, oto sticker, oto jant kapakları, oto koruyucu ürünler, oto arma, oto nikelaj çeşitleri, oto silecek, sibop kapakları ve binlerce dış aksesuar çeşitleri, aracınıza özel yazlık kışlık oto branda modelleri, garaj brandası, otopark gölgelik, koltuk kılıfları, oto paspas, oto perde, direksiyon kılıfları, ortopedik ürünler, kol dayama ve kolçak çeşitleri, vites topuzu, pedal setleri, oto atlet kılıf gibi başlıklar altında toplayabileceğimiz aksesuarların hemen her araç kullanıcısının ihtiyacı olduğu bir gerçektir.

Ülkemizde en çok ihtiyaç duyulan aksesuarların başında oto kılıf ve oto jant kapakları gelmektedir. Her marka araç araca özel kılıf üretimi yapmaktayız. Siz istediğiniz modeli belirleyin biz araca özel kılıf üretelim. Oto jant kapakları ile ilgili binlerce kırılmaz kapak modelleri ile sizlere hizmet vermekte olan firma ile aksesuar ihtiyaçlarınızı bir tek web sitesi üzerinden karşılayabilirsiniz. Aksesuar adına aradığınız her şey www.otoaksesuari.com adresinde. İsterseniz 0555 888 10 09 numaralı whatsapp hattı üzerinden de sipariş verebilirsiniz. Aldığınız ürünlerle ilgili sipariş ve destek hattımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.

android oyun indir

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here