Ana sayfa Makale Teşvik Programı Yorumları

Teşvik Programı Yorumları

3018
0
PAYLAŞ

İŞKUR, İstihdam Seferberliği ile birlikte bir çok kişiyi işe yerleştirdi. Teşvik programı kapsamında yapılan eğitim programlarıyla birlikte bireyler hem mesleki anlamda profesyonelleşiyorlar hem de işe yerleşiyorlar. İŞKUR iş başı eğitim programı ile işe yerleşenlerin sayısı gittikçe artmaya devam ediyor.

İŞKUR iş başı eğitim programları kapsamında eğitim veren Kariyer Adam bir çok kişiyi işe yerleştirmenin mutluluğunu yaşamaktadır. İnsan Kaynakları Sertifikalı Eğitim programı ile birlikte bireyler meslek hakkındaki tüm ayrıntıları öğreniyorlar. Alınan eğitim sonrasında nitelikli personele dönüşen bireyler Kariyeradam’ın anlaşmalı olduğu büyük şirketlere yönlendiriliyor. Yeniliklerin öncüsü olan Kariyer Adam anlaşmalı olduğu kuruluşlar ve bireyler arasında bağlantı kuruyor.  Her geçen gün yeni iş kolları açıyor, ve kariyer hedefleri oluşturuyor. Bu sayede istihdam alanları sağlanarak işvereninde ihtiyaç duyduğu personel ihtiyacı giderilmiş oluyor.  Kariyeradam,  verdiği kaliteli  eğitimlerle birçok bireyin kariyerini büyük bir titizlikle inşa ederken, bir yandan da uygun pozisyonlara başarılı öğrencilerini yerleştirip, iş dünyasındaki profesyonel ve donanımlı personel açığını tüm gayretiyle kapatmaya çalışıyor.

Kariyer Adam İŞKUR ve Milli Eğitim Bakanlığı bünyesinde, devlet denetiminde çalışarak bireylere iş olanağı sağlayan bir kurumdur. 2010 yılından bu yana birçok başarıya imza atmıştır. Yeniliklerin öncüsü olan Kariyer Adam, istihdam alanındaki başarısı ödüllerle kanıtlanmıştır. Avrupa’nın uzaktan eğitim ve araştırma veren 20 eğitim kurumundan biri olarak seçilmiştir. Kariyer Adam öğrencilerine uluslar arası bir müfredat ile eğitim vererek öğrencilerinin  yaşam boyunca eğitim almasını sağlamaktadır ayrıca yenilik odaklı projeler geliştirerek hizmet vermektedir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here