Ana sayfa Makale Uluslararası Travnik Üniversitesi

Uluslararası Travnik Üniversitesi

1296
0
PAYLAŞ

Üniversite hayallerinizi yurtdışındaki bir okulda yaşamak, yüksek lisans ve doktora kariyerinizi yurtdışındaki üniversitelerde tamamlamak istiyor ve bu hayallerinizi gerçekleştirirken herhangi bir sınava tabii olmak istemiyorsanız, Bosna Hersek’in Uluslararası Travnik Üniversitesi tercihinizle doğru adrestesiniz. Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bizlerin danışmanlığında başvuracağınız  Uluslararası Travnik Üniversitesi, sunduğu lisans, yüksek lisans ve doktora programlarıyla; sizlere yurtdışında Avrupa standartlarında bir eğitim alma ve bu sayede de pek çok iş imkanından yararlanma fırsatı sunmaktadır.

Uluslararası Travnik Üniversitesi Türkçe dil destekli bölümler içinden makine, inşaat, mimarlık, hukuk, elektrik gibi günümüzün en çok iş alanına sahip bölümlerinden birini Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı aracılığıya tercih ederek yurtdışında en ekonomik bir şekilde okuma ve en kaliteli eğitimi alma şansını yakalayabilirsiniz. Mezuniyetinizle elde edeceğiniz Europass Mavi Diploma sayesinde; Türkiye’de tanınırlığı olan bir diplomaya sahip olmanız yanında, başta Bosna Hersek olmak üzere Avrupa’nın pek çok ülkesinde iş fırsatlarını yakalayacaksınız.

Lisansüstü Programları

Yüksek lisans ve doktora programları için kariyer hedeflerinizde yurtdışı üniversiteleri olduğu zaman da başvuracağınız ve size sınavsız giriş hakkı tanıyan üniversitelerin başında Uluslararası Travnik Üniversitesi gelmektedir. Uluslararası Travnik Üniversitesi yüksek lisans ve doktora bölümleri içerisinde İşletme Yönetimi, Muhasebe Finans ve Denetim, Pazarlama ve Ticaret, Bankacılık ve sigortacılık, Eğitim Yönetimi, Hastane ve Sağlık Kurumları Yöneticiliği, Uluslararası Kamu Hukuku, Ceza Hukuku (Özel) bölümleri yer almaktadır. Bu bölümler içinde istediğiniz bölümü tercih edebilir, akademik kariyerinizi ekonomik yaşam koşullarına sahip Bosna Hersek’te sürdürebilirsiniz.

Uluslararası Travnik Üniversitesi bir yıllık yüksek lisans programını tezli ya da tezsiz tamamlayabilirsiniz. Yüksek lisans programı için yıllık sadece 4500 Euro ödeyerek akademik kariyerinizde en güzel adımları yurt dışında atma ve kariyerinizi yurt dışında devam ettirme şansına sahip olabilirsiniz. Uluslarası Travnik Üniversitesi üç yıllık doktora programı için yıllık 5000 Euro ödeyerek akademik kariyerinizi yurt dışında devam ettirme, Avrupa standartlarına sahip bir üniversitede görev alma şansını yakalayabilirsiniz. Tüm bunlar için yapmanız gereken tek şey EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak bizlerle iletişime geçmeniz olacaktır.

Travnik Üniversitesi, Bosna Hersek’in Saraybosna iline 90 km uzaklıkta bulunan Travnik şehrinde bulunmaktadır. Bünyesinde birçok üniversitenin bulunması ile öğrenci şehri olarak adlandırılan Travnik, Avrupa’nın en ucuz yaşam koşullarına sahip şehirlerinden bir tanesidir. Alacağınız kaliteli eğitimin yanı sıra ekonomik yaşam koşullarında okumak sizlere sunulan fırsatlardan biridir. Kişisel masraflarınızdan kira ve fatura ödemelerinize, yol masraflarınızdan yeme içme giderlerinize ve okul masraflarınıza kadar tüm ihtiyaçlarınızı, aylık toplam 300 – 400 Euro arasında değişen fiyatlarla karşılayabilirsiniz. Tüm bu ekonomik yaşam koşullarına sahip bir ülkede okumak ve en kaliteli eğitimi almak için EuroStar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak iletişim numaralarımızdan bizlerle irtibata geçmeniz yeterli olacaktır.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here