Ana sayfa Makale Yapı Çeşitleri

Yapı Çeşitleri

1185
0
PAYLAŞ

1989 yılından bu yana en kaliteli ve güvenilir hizmeti sunmayı hedefleyen firma, pek çok üründe hizmet vermekte.

Bu ürünlerden biri de çelik yapıdır. Çelik yapı yalıtımlı çelik yapı ve yalıtımsız çelik yapı olarak ikiye ayrılır. Çelik yapıların kullanım yerleri genel olarak, garaj, depo, soğuk hava depoları, atölyelerdir. Tüm mimari planlamalar autocad programları ile yapılmaktadır ve TSE damgalıdır.

Günlük hayatta da pek çok yerde karşılaştığımız kabin çeşitleri ise pek çok alan da kullanılmakta. Özellikle çevre dostu yapıları ile ön sıraya çıkan firma, üstün yalıtım avantajı, hızlı teslimat imkânları ile müşterilerin taleplerine eksiksiz yanıt vermektedir.

Ayrıca müşteri istekleri doğrultusunda standart kabin haricinde farklı boyutlarda kabin üretim imkânı www.prefabrikyapi.com tarafından verilmektedir. Prefabrike yapı ise diğer yapı sistemlerine nazaran daha uygun fiyatlı olmasının yanı sıra daha hızlı teslimat imkânı sağlar.

Depreme dayanıklılığı, yanmaya ve su almaya dayanıklı olmasına ek olarak kolayca montaj edilebilir ve pek çok kez bozulup tekrar montaj edilebilme imkânı ile pek çok kez kullanılabilir. İstenilen m2 boyutunda imal edilirken, bir veya birden fazla katlı olabilir.

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here