Beylikdüzü Vinç Kiralama

0

İnsan gücünün yetmediği yerlerde yardımcı unsurlar devreye girer. Gelişen teknoloji ile yardımcı unsurlar güçlenmiştir. Özellikle inşaat sektöründe ve büyük binaların dış cephe temizliklerinde vinçlere gereksinim artar. Beylikdüzü kiralık vinç inşaat sektörünün son yıllarda çok fazla hareketlenmesinden sonra ihtiyaçlarınıza göre sepetli vinç kiralamaktadır. İstediğiniz boy ve ebatlarda sepetli vinçler ile işlerinizi daha çabuk bitirebilirsiniz. Sepetli vinç makara sistemi ile çalışır. Hareketli olduğu için operatörün kullanırken çok dikkat etmesi gerekir.

Beylikdüzü vinç kiralama haftanın 7 günü 24 saati kesintisiz hizmete devam etmektedir. Öncelikleri müşteri memnuniyeti ve insan sağlığı olan firma, elinden gelen tüm gayreti gösterir. Firma iş sağlığı ve güvenliği konusunda tüm personelini bilinçlendirmiştir. Vinçleri kullanan her bir operatör gerekli belgelere sahiptirler. Sepetli vinçlerin kullanıldığı alanlar elektrik direklerinin bakımı, reklam panolarının düzenlenmesi, rezidansların camlarının temizlenmesi ve inşaat alanına eşya taşınması gibi konularda sepetli vinçlere ihtiyaç duyulur. Sepetli vinç dışında mobil vinç ve hiyap vinçte çok kullanılmaktadır. Ancak mobil vinçler trafiğe kapalı alanda kullanılabilir. Bu vinçler ile bir yerden başka bir yere eşya taşınabilir. Yere batan cihazlar çıkarılabilir. Hareketli vinçle olduğu için operatörünün uzman ve alanında donanımlı olması şarttır.

Kiralık vinç beylikdüzü ile istediğiniz hizmeti saatlik, günlük, haftalık veya aylık olarak alabilirsiniz. Kiraladığınız vinçlerin kira süresine göre firma ücretlendirme de elinden gelen yardımı yapmaya hazırdır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir