Cam Çatı Sistemlerinin Teknik Özellikleri Nelerdir?

0

Sabit cam çatı tavan, kış bahçelerine, teraslara ve balkonlara uygulanabilen bir sistemdir. İlk olarak, ahşap veya demir bir iskelet oluşturun. Asma tavanın iskeleti bittikten sonra alüminyum doğrama içerisinde çerçeve yapmak için 4+4 veya 5+5 lamine cam kullanılır.

Bu malzemeler çatılara uygun malzeme ve ekipmanlarla döşenir ve su geçirmezdir. Açılır cam çatılar birçok ticari alanda kullanılmakta ve evlerde sıklıkla tercih edilmektedir. Cam tavanın alt kısmı katlanır cam balkon sistemi ile kapatılarak şık bir mekan yaratılmıştır.

Sabit cam çatı olarak kullanılmaktadır. Restoranlar, kafeler, kış bahçeleri, teras kaplamalarında kullanılır. Birçok seçenek mevcut olup, uygulama alanı ve müşteri isteklerine göre özel tasarımlar yapılmaktadır. Su geçirmez ve anti-pas sağlayın.

Teknik özellikler

Taşıyıcı: sisteme özel 100×160 sisteme özel alüminyum profil

Kaplama: Gerekirse laminat kaplama veya transfer baskı verniği ile kaplanabilir veya istenilen ahşap damarı ile boyanabilir.

Çatı detayları: özel tasarım alüminyum SKY50 (yoğuşmayı önlemek için)

Çatı camı: (4+4) lamine + argon çift cam + 6 mm temperli Sunenergy

Dikey kaplama: Ön ve yanlar katlanır cam sürgü veya çift camlı giyotin sistemi ile kapatılabilir.

Ön akış ve drenaj hendeği: Akış profilimiz sisteme özel tasarlanmış alüminyum profilden yapılmakta olup, sisteme özel tasarlanmış taşıyıcı skylight çatı ayağı profilimiz akış profiline bağlanarak drenaj hendeği olarak da kullanılmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir