PAYLAŞ

Son yıllarda diş hekimleri tarafından eksik dişlerin tedavisi yönteminde kullanılan en başarılı tedavi yöntemi diş implantı olarak tercih edilmektedir. Diş implantı tedavisi alternatif tedavi yöntemlerine kıyasla çok önemli avantajlar sağlamaktadır.  Diş implant tedavisi başarı bir şekilde uygulandığında Ağız ve Diş Sağlığı konusunda uzun yıllar güvenli bir kullanım sağlayacaktır. Diş implant tedavisi hakkında bilgi alabilmek ön muayene olduktan sonra tedavi sürecinin nasıl ilerleyeceğini öğrenebilmek için Dentway Diş Hekimim sitesine giriş yapabilirsiniz. Uzman doktorların görev aldığı bu kemikte uygulanan her biri birbirinden başarılı implant tedavileri hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dentway Diş Kliniği bünyesinde uygulanan diş implantı tedavilerinin hastalara sağlamış olduğu çok önemli avantajları bulunmaktadır.  Bu avantajlardan bazıları şöyledir;

  • Diş implantları çene kemiğine uygulandığı için iyileşme sürecinden sonra kemikle kaynaşacak ve dolayısıyla diş kökü görevini üstlenerek kalıcı ve sağlam bir diş yapısı oluşturacaktır.
  • Diş implantları doğal diş görünümündedir.  Bu nedenle estetik açıdan kusursuz bir görüntü sunmaktadır.
  • Alternatif tedavi yöntemlerine oranla doğal diş işlevi görmektedir. Sağlamış olduğu en önemli avantajlarından birisi yemek yeme kolaylığıdır.
  • Tedaviyi uygulayan diş hekiminin belirtmiş olduğu kurallara uyulduğu takdirde çok uzun yıllar ve hatta ömür boyu bir kullanım imkanı sunmaktadır.
  • Çene kemiğine sabitlenen diş implantları sayesinde dişlerin ağız içinde kayması söz konusu değildir. Böylelikle akıcı bir konuşma imkanı sunmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here