Dizilerin son bölümlerini, kaçırdığınız dizi bölümlerini, izlemek istediğiniz dizinin bir sonraki bölümünü seyredebilmek adına doğru yere hoşgeldiniz. Televizyon ilk çıktığı zamanlarda, sadece birkaç kanalda haftada yer alan birkaç dizi belirli saatlerde belirli kişiler tarafından izlenebiliyordu. Yani o saatte eğer diziyi kaçırdıysanız, bir işiniz varsa aynı diziyi tekrardan izlemek imkansızdı.

Günümüzde gelişen teknoloji sayesinde, internet sayesinde istediğimiz her dizinin her bölümüne 7/24 istediğimiz her an her yerde cep telefonlarımız, bilgisayarlarımız vasıtasıyla aracımızda mola vermişken, cafede, parkta, her an müsait olduğumuz her yerde izleyebiliyoruz. Yani dizi başlarken işim vardı izleyemedim o saatte müsait olamadım acaba bu bölüm ne oldu gibi olayları sonbolum.com ile düşünmüyoruz dahi. İstediğimiz dizilerin son bölümlerini son bölüm izle sitesinde kolaylıkla izleyebiliyoruz

DİZİ FRAGMANI NEDİR? DİZİ FRAGMANLARI NASIL İZLENİR – DİZİ FRAGMANLARI İZLEME SİTESİ

Dizi fragmanları, dizinin bir sonraki bölümünde ne olacağı konusunda izleyicileri önceden aydınladan, oldukça kısa, jenerik videolardır. Fragmanlar genellikle oldukça kısa sürmektedir. Örneğin 30sn – 3dk arasında olmaktadır. Dizi fragmanları izlemekteki amaç kişinin izleyeceği bir sonraki bölüme yönelik az da olsa bilgi sahibi olması, dizinin bir sonraki bölümde neler olacağını merak  etmesidir. Peki dizi fragmanları nerede izlenir? Dizi fragmanları nasıl izlenir? Dizi fragmanları izleyebilmek içindizi fragman izle sitesi sonbolum.com ‘u izleyebilirsiniz. İstediğiniz dizilerin bölümlerini izleyebilmeniz adına dizi bölümleri izleyebilmek, istediğiniz dizilerin fragmanlarını izleyebilmeniz adına dizi fragmanları izleyebilmek adına tercih edebileceğiniz bu siteyi takip ederek, bu sitenin yüzü gülen takipçileri arasında yerinizi alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir