Döner Merdivenler

0

Döner Merdivenler

Farklı yapı elemanlarıyla merkezdeki bir boru etrafında dönen ve tespit edilen basamaklardan oluşan merdivenle  adını alır. Döner merdiven dizaynında merdiveni tüm basamakları dönen basamaklardan oluşabileceği gibi son basamaklar düz olarak da dizayn edilir. Rahat bir çıkış kolaylığı sağlayacağınız döner merdivenler klasik merdivenlere nazaran çok daha şık ve dekoratif bir görünüm kazanmaktadır.

Paslanmaz sac, çelik ve alüminyum yapı malzemeleriyle tasarlanabilen ahşap kaplama veya tamamen ahşap uygulamaları ile de zevkinize uygun olarak hazırlanır. Döner merdiven yüksekliği ortalama 280-300 cm civarında olsa da farklı ölçüler için de döner merdiven uygulanacak mekana göre yapılmaktadır. Uygulanacak mekanda daire veya kare şeklinde merdiven boşluğu bulunması gereken alanlarda döner merdiven rahatlıkla uygulanabilecektir.

U ve G şeklinde omurgalı veya yanaklı merdivenlerin korkulukları da geniş yelpazede yapı elemanlarıyla dekoratif görünümü de ön plana çıkarılan merdiven seçeneklerinde uygun fiyatlar da dikkatinizi çekecek. Asma katlı iş yerleri, dublex daireler ve buna benzer pek çok alanda tercih edilebilecek olan merdiven modeli göz zevkinize de hitap edecek.

Sağlam basamakları ve dayanıklı tek yana yaslı veya iki yanda korkuluk seçeneğiyle mekanlarınıza modern bir görünüm kazandırabilirsiniz. Her türlü yapı elemanıyla harmanlanmış olarak mekanlarınıza kaliteyi ve modernliği yansıtacağınız seçenekleri kararsız kalacağınız alternatiflerle merdiven ihtiyaçlarınızı karşılamanıza olanak tanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir