IBM’in Yeni Ürünleri: Verse ve Connections

0

Firmaların global pazar üzerinde gerek müşteri gerekse tanıtım ve prestij anlamında profesyonel bir izlenim bırakması oldukça önemlidir. Firma içi bağlantılarda sağlanan başarıların firma dışı bağlantıları tetikleyeceği günümüzde yadsınamaz gerçekler arasında yer almaktadır. Firma içerisindeki iletişimin başarılı olarak sağlanması, iş akışının kontrollü olarak sürdürülmesi açısından oldukça önemlidir. Firma içi iletişimin sadece yazılı olarak değil, aynı zamanda görsel ve işitsel ögelerle desteklenmesi iletişimin şeffaflığı ve somutluğu hakkında fikir edinilmesini https://antalyaestetik.org/ kolaylaştıracaktır.

Müşterilerinize mükemmel bir deneyim sunduğunuzu düşünüyorsanız bu durumu daha da avantajlı bir hale getirebilirsiniz. IBM Connections sayesinde müşteri deneyimlerinin ardından firmanız bu deneyimin hangi koşullarda nasıl sonuçlandığını global bir ekranda firmanızı takip edenlere veya firma içi yetkililere aktarabilir. Bu durum firma prestijinize olumlu katkı sağlarken tüm sürecin IBM Connections yazılımıyla kontrol altında olması bir sonraki hamlenizin ne yönde olacağı hakkında sizlere fikirler verebilir.

Firmanızın tüm içsel süreçlerinin tek bir ekran üzerinden kontrol edilmesi ve anlık iletişimin başarılı bir şekilde sağlanmasına imkan veren IBM Connections gerçekçi verilere göre hareket etmenizi kolaylaştırır. İş dünyasının vazgeçilmez yazılımları arasında yer alan Microsoft yazılımlarıyla entegre bir şekilde çalışması, proje, sunum ve diğer ihtiyaçlarınıza yönelik çalışmaların kontrol altında tutulmasına imkan sağlar.

IBM Connections tüm mobil cihazlar üzerinde çalışarak ofis dışındaki süreçler hakkında detaylı bilgilere ulaşmanızı, bilgi taleplerinize anlık olarak cevap alabilmenizi sağlamaktadır. Kurumlar için sosyal ağ amacına uygun olarak hazırlanan bu yazılım ile gelecek planlamalarınızı sistematik bir düzende gerçekleştirebilirsiniz. Üst düzey güvenlikli bir yazılım olma özelliği sayesinde kurumsal bilgilerinize belirlediğiniz kullanıcıların dışında kimsenin ulaşması olanaksızdır.

IBM Connections kolay kullanım sağlayan arayüzü sayesinde gerçekleştirmek istediğiniz işlemlere kolay adımlarla ulaşmanıza imkan sağlamaktadır. Zamanı ve süreci başarılı bir şekilde yönetmenin kısa yolu olan bu uygulama sayesinde her şey tek bir ekran üzerinden kontrol altında olacaktır.

Bilgi teknolojileri çağında firmalar gerek çözüm ortakları gerekse müşteriler ile iletişimlerini yoğun olarak e-posta hizmeti aracılığıyla sağlamaktadırlar. Firmalara gün içerisinde gelen yüzlerce hatta binler e-posta düzenli olarak takip edilemediği takdirde ileri de sorunlar yaşanması muhtemel olacaktır. IBM tarafından hazırlanan kurumlar için bulut e-posta servisi sayesinde maillerin kontrolü tamamen sizde.

IBM Verse karmaşık e-posta hesaplarının yönetilmesini sağlar. Ulaşmak istediğiniz postaya anlık olarak tek bir ekran üzerinden erişim sağlamanız mümkündür. Böylece hedeflediğiniz işlemleri zaman kaybetmeden gerçekleştirebilirsiniz. Karmaşık mailler içerisinden bulmak istediğiniz e-postaya “arama kriterleri” sayesinde kolayca ulaşmanız mümkün.

Firmanız için önemli olan e-postaların işaretlenmesi, önemli olduğunun belirlenmesi gibi kolaylaştırıcı özellikler sunarak binlerce maili kontrol altında tutmanıza imkan sağlar. Kullanılan tasarımın başarısı gerçekleştirmek istediklerinize kolayca ulaşmanıza imkan sağlamaktadır. IBM Verse belirlenen kullanıcılar ile iletişim sağlamanıza imkan vermektedir. Farklı konumdaki müşteri veya çözüm ortakları ile iletişim kurmanıza yardımcı olacak ekstra özellikleri sayesinde bağlantılarınızı hiçbir zaman kaybetmezsiniz.

Bilgisayar, tablet ve mobil cihazlara entegre bir şekilde çalışması, e-postalarınıza ulaşmak istediğiniz an erişim imkanı sağlamaktadır. Kullanılan cihazlara entegre olması, uygulamaya erişmek istediğinizde sorunsuz bir deneyim yaşamanızı amaçlamaktadır.

Bulut e-posta çözümleri ile kritik e-postalara anlık olarak ulaşabilir, bilgi alışverişi sağlamak istediğiniz firma veya kişilerle bağlantı kurabilirsiniz. Bulut e-posta servisi ile e-posta arşivi kontrolü tamamen kullanıcıda olmaktadır.

IBM tarafından geliştirilen Connections ve Verse yazılımları yönetilmesi gereken sürecin her aşamasının kontrolünü elinizde tutmanıza imkan sağlar. Zaman alan işlemlerin anlık olarak saniyeler içerisinde tamamlanmasına imkan sağlayarak zamanı verimli kullanmanıza yardımcı olur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir