Kenet çatı sistemleri konusundaki uzmanlığımız ve bu teknolojileri kullanan yetkin mühendislerimiz ile beklentileri karşılayan çözümler üretiyoruz.  Bakır kenet çatı sistemleri projeye bağlı olarak konut projelerinde, sosyal tesislerde ve endüstriyel tesislerde, düz çatı platformlarında, yuvarlak ve tonoz çatı platformlarında, çeşitli bakır kirişler, alüminyum kirişler, boyalı galvaniz çelik ile kullanılabilir. Ve titanyum kirişler.  Çinko dikişler.   Metal Kenet çatı ve cephe sistemleri, teknolojinin hızlı gelişimi ile desteklenen çatı ve cephe çözümleri için tasarımcılara ve uzmanlara büyük konfor ve esneklik sunar.

Bağlama çatı uygulamalarında uzun yıllara dayanan proje tecrübemiz ve eğitimli ve deneyimli ekiplerimiz ile çözüm ortağınız olmaya hazırız. Tüm uygulamalarımızda yüksek güvenlik protokolleri kullanırken, geliştirdiğimiz iş güvenliği ürünleri ile kaza riskini en aza indiren proje sonuçları da geliştiriyoruz.   Albayrak Yapı  İnşaat, yüksek irtifa projeleri üretimindeki tecrübesini, endüstriyel tesislerdeki ve konut projelerindeki başarısını, iş birliği yaptığı firmalar için sabit  çatı sistemleri uygulamaları ile geliştirmiştir. Özellikle yüksek güvenlik, yeni nesil montaj teknolojisi ve iş güvenliği ürünleri konusunda eğitim almış deneyimli ekipleri ile sektörde tercih edilen firma kimliğini oluşturmuştur.27/200 TRAPEZ 0.500.600.70 mm kalınlığında trapez sac galvaniz RAL 9002 boya ile boyanmıştır. Mevcut çelik konstrüksiyon üzerine monte edilir Bariyer yerleştirilir (reflektör üzerine kapak). 56810 cm yüksekliğinde ve 1,50 mm kalınlığında galvanizli Z-profiller 61 cm mesafeye kurulur. Ardından ortalama yoğunluğu 80 kg/m3 olan 56810 cm yüksekliğindeki taşyünü paneller 11 OSB2 15 veya 18 mm kalınlığında veya 3 partikül arasına yerleştirilir. Paneller monte edilir. Üstüne bir buhar dengeleyici kapak yerleştirilmiştir.

Son olarak 0.600.70 mm kalınlığında ve 500 mm genişliğinde lake RAL lake, galvaniz ve lake prizler gizli klipslerle monte edilir ve tavan konsolu tek elle sıkıştırılarak kilitlenir. Titanyum kenet çatı kazanları, mahyadan saçağa veya dereden dereye tek parça olarak monte edilebilir, 0 sızdırmazlık sağlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir