Kıbrıs otelleri ve konseptleri

0

Kıbrıs otelleri ve konseptleri

Kıbrıs Otelleri gerek yaz sezonunun tam ortasında gerekse diğer aylar olmak üzere neredeyse her daim dolu ve oldukça canlı bir yıl geçirmektedir. Bunun tabi ki en önemli sebeplerinden biri Kıbrıs yarımadasının iklim şarlarıdır. Her daim sıcak olan adada dilediğiniz zaman denize bile girebilirsiniz. Bu nedenler göz önünde bulundurulduğunda da Kıbrıs Otelleri her zaman tatil dükkanı konukları tarafından ilk tercih edilen yerlerden biri olarak görülmektedir. Daha sonrasına ise Kıbrıs Otelleri yanı sıra Güney sahillerini tercih eden misafirlerimiz her zaman erken rezervasyon fırsatlarından da yararlanmayı tercih etmektedir.

Elexus Hotel Resort & Spa da Kıbrıs otelleri içerisinde oldukça lüks e ihtişamlı otellerin başında yer almakta olan, bunun yanı sıra ailenizle birlikte güven dolu ve eğlenceli bir tatil imkanı sunan harika bir tesistir. Elexus Hotel Resort & Spa tatil severlerin, tüm beklentilerini ve ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış  deniz ve kara manzaralı muhteşem odaları sayesinde son derece konforlu bir tatil geçirmenizi sağlamaktadır. Tüm bunların yanı sıra konuklarının dinlenmiş olarak evlerini dönmeleri için rahatlatıcı terapileri ve detoks programları  ile kendinizi daha iyi hissedebilmeniz için dizayn edilmiş SPA merkezi de bulunmakta olan Elexus Hotel Resort & Spa yediden yetmişe her yaşa hitap etmektedir.

Merit Lefkoşa Kıbrıs ise; Lefkoşa şehir merkezinde konumlandırılmış olup; Ercan Havaalanına yaklaşık 25 km uzaklıkta yer almaktadır. Tesiste 1 adet kral dairesi, 5 adet deluxe suit oda, 8 adet standart suit oda, 102 adet standart oda (2 adet engelli+12 adet connection oda) olmak üzere toplam 116 oda, 260 yatak bulunmaktadır. Tüm bu bilgilerin dışında www. tatildukkani.com internet sitemizden Merit Lefkoşa Kıbrıs hakkında dilediğiniz detaylı bilgilere kolaylıkla erişebilir, ya da deneyimli ve profesyonel danışman arkadaşlarımızı arayarak da tesis hakkında ve konaklama seçenekleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Üstelik erken rezervasyon sürecinin devam ettiği bu aylarda Merit Lefkoşa Kıbrıs için rezervasyonlarını yaptırarak, çok aha uygun fiyatlara tatil dükkanı kalitesi ile muhteşem bir yaz tatil geçirebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir