MK Mobil konkasör tesisi

0

Mobil konkasör tesisi diğer birçok tesisten çok daha avantajlı ve becerikli bir tesistir. Mk Makina bünyesinde üretilen tesisimiz yılların vermiş olduğu bilgi, birikim ve tecrübenin bir eseri olmasının yanında sabit tesislerin yapabildiği her işlevi yerine getirebilmektedir. Dayanıklı, kullanışlı ve düşük maliyetli olarak çalıştırabileceğiniz tesiste istediğiniz tüm kapasitelerde malzeme çıkışı alabilmektesiniz. Türkiye ve dünyadan en çok tercih edilen mobil kırma eleme tesisinin başında gelmektedir.

Akıllı ve geleceği gören işletmelerin ilk tercihi olan bu tesisimiz tamamen 1. kalite üst teknoloji malzemeler kullanarak donatılmış yüksek bir mühendislik harikasıdır. Sabit tesislerin giremeyeceği ve çalışamayacağı dar alanlar ve engebeli arazilerde dahi mükemmel bir şekilde kullanılabilmekte ve yüksek performanslı olarak çalışabilmektedir. Tesisimiz tamamen hidrolik sistemi olduğu için kolay bakım ve tamir imkanlarını da beraberinde barındırmaktadır. Tüm tesis tek bir operatör ile idare edilebilmekte, mobil yapısı sayesinde tesis içerisinde istenilen her yere kolaylıkla taşınabilmektedir. Bünyesinde bulunan primer çeneli kırıcı ile istenilen sertlikteki malzemeleri de kolayca kırabilmektedir. Kolay nakliyesinin yanında kolay bakım, kolay montaj ve de montaj özellikleri de bulunmaktadır. Tamamen çevre dostu malzemeler kullanılarak üretildikleri için insan ve doğa dostu bir tesistir.

Sizde rakiplerinizin bir kaç adım önüne geçmek veya piyasaya birkaç adım önde başlamak istiyorsanız Mk Makine güvencesiyle ürünümüzü satın alabilirsiniz. Her türlü sıkıntıda yanınızda olan firmamız siz değerli müşterilerine 7 gün 24 saat sürekli olarak kaliteli hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyetini üst seviyede tutan firmamız sadece ürünü satarken değil sattıktan sonrada sizin yanınızda olacaktır. Bugünün değil geleceğin tesisi olan mobil konkasörler siz işletmelerimizi hem alırken hem de kullanırken kara geçirecektir.

 

youtube abonnenten kaufen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir