“Rockstar Games Social Club Hesapları Hacklendi” İddiası!

0

overclock3d.net adlı internet sitesinin yaptığı habere göre, Rockstar Games‘in destek forumunda Rockstar Games Social Club hesaplarının hacklendiğiyle ilgili birden fazla konu açıldı

overclock3d.net adlı internet sitesinin yaptığı habere göre, Rockstar Games‘in destek forumunda Rockstar Games Social Club hesaplarının hacklendiğiyle ilgili birden fazla konu açıldı. Hatta bu konulardan birinde yaklaşık 200 Rockstar Games Social Club hesabının hacklendiği iddia edildi. Hacklenen hesaplara ait kullanıcı adları ve şifreler ise Pastebin adlı metin depolama sitesi üzerinden paylaşıldı.

Habere göre; bazı internet siteleri, paylaşılan kullanıcı adları ve şifreler ile hacklendiği iddia edilen hesaplara giriş yapmayı denediklerini, ancak başarılı olamadıklarını belirtti. Bu durumda, ya hacklendiği iddia edilan hesapların şifreleri çoktan değiştirildi ya da bu olay tamamen bir uydurmadan ibaret.

Rockstar Games, konuyla ilgili herhangi bir açıklama yapmadı. Ancak her ihtimale karşı, Rockstar Games Social Club hesabı olan takipçilerimize şifrelerini değiştirmelerini tavsiye ediyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir