Sakal Ve Bıyık Şans Değil

0

Son yıllarda erkeklerde daha sık görülmeye başlanan ve halk arasında köselik olarak adlandırılan sakal ve bıyık seyrekliği artık tedavisiz bir sorun olmaktan çıktı.

 

Son yıllarda erkeklerde daha sık görülmeye başlanan ve halk arasında köselik olarak adlandırılan sakal ve bıyık seyrekliği artık tedavisiz bir sorun olmaktan çıktı. Son 10 yılda Avrupalı bilim adamlarının ciddi şekilde yürüttüğü çalışmalar sakal çıkarıcı ürünler bulmaları ile sonuçlandı. Aslında halkımız tarafından gayet iyi bilinen bir öz olan sarımsak özünü kullanan fakat bunu diğer özel bitkiler ile daha etkili hâle getiren Avrupalı bilim adamları söz konusu losyonu ülkemizde de satışa çıkardı.

Geleneksellik Ve Modern Tıp Bir Arada

Geleneksel olarak halkımız tarafından sakal çıkarmada kullanılan sarımsak özünü modern tıbbın imkânları ile diğer bitkilerin özleri ile karıştıran ve bu sayede daha etkili bir içerik elde eden bilim adamlarının sunduğu bu özel losyonu siz de deneyebilirsiniz. Bölgesel sakal ve bıyık seyrekliğinizi ya da tamamen eksik olan sakal ve bıyığınızı ortaya çıkarmak için kullanabileceğiniz losyon hiçbir yan etkiye sahip değildir.

Küçük Püf Noktaları

Söz konusu losyonu kullanmadan önce cilt temizliğine dikkat etmeniz önemlidir. Yüzünüzü güzelce sabunlu su ile yıkadıktan sonra buz uygulaması yapabilirsiniz. Daha etkili bir sonuç almak için önerilen bu uygulaması, yüzünüzde bulunan kıl köklerini ve gözenekleri tam olarak açacaktır. Tamamen açılan gözeneklere daha etkili şekilde nüfuz eden sakal çıkarma losyonu bu sayede daha etkili sonuçlar verebilir. Bu losyonu kullanırken önerilen bir diğer uygulama da düzenli tıraş olmaktır. Tıraş makinesi ile değil, sakal ve bıyıklar tam olarak çıkana dek jilet ile düzenli olarak tıraş olmanız cildinizin tıraşa alışmasını sağlayacağı için önemlidir. Hiçbir yan etkisi bulunmayan ve tamamen bitkisel bir içeriğe sahip olan bu losyon hakkında ayrıntılı bilgiyi sitemizden edinebilirsiniz.Ürünün siparişini vermek için ve daha detaylı bilgiler öğrenmek için resmi satış sitesi www.sakalcikarma.net ‘i ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir