Sinegram kalitesiyle en yeni filmleri ilk siz izleyebilirsiniz

0

Herkesin çocukluğunda izi olan süper kahramanlar artık büyük prodüksüyonlarla zenginleştirilerek her yaştan izleyicinin beğenisine sunulmaktadır. Birkaç yıldır sürekli vizyona giren süper kahramanların mücadeleleri sinema sektörünü canlandıran filmlerin başında gelmektedir. Geçtiğimiz Şubat ayında vizyona giren Deadpool bu tarz büyük prodüksüyonların başında gelmektedir. Ryan Reynolds, Lauren Shuler Donner, başarısı ile göz kamaştıran Simon Kingber ve son olarak da Stan Lee’nin yönetmenliği yaptığı Deadpool izleyenlerin beğendiği eserin yapımcılığını Tim Miller üstlenmiştir. Simon Kingberg tarafından senaryosu yazılan film Marvel çizgi romanının Deadpool karakterinden esinlenerek oluşturulmuştur. Hikayede önce iyi sonraları kötü karaktere dönüşen kahraman intikam almak üzere yemin etmiştir. Kansere yakalanan süper kahramanımız iyileşmek için çare ararken, kendisine uygulanan bir program neticesinde karakteri değişime uğramıştır. Bu değişikliği benimsemeyen Deadpool, kendisine bunu yapanlarla mücadele etmeye başlar.

Sinemalarda büyük bir heyecanla karşılanan Batman v Superman Adaletin Şafağı izlemek isteyenler için de yine büyük bir bütçeyle zenginlik kazandırılan filmlerdendir. DC Comics’in eserinden esinlenerek yazılan senaryo Chris Terrio ve David S. Goyer tarafından yazılmıştır. Yönetmenliğini Zack Snyder’in yaptığı Batman v Superman Adaletin Şafağı’nın yapımcılığını Charles Roven ve Deborah Snyder üslenmiştir. Konusu itibariyle bir ilke de imza atan film de Batman ve Superman’in soluksuz mücadelesine tanıklık edeceksiniz. Kontrol edilemeyen Superman dünyayı tehlike altına alırken Batman onu durdurmayı amaçlamaktadır. Geçtiğimiz ay vizyona giren film uzun süre kapalı gişe yaparak, izleyicinin en çok tercih ettiği film olmuştur.

Devam filmi niteliğinde çekilen serinin son filmi Kaptan Amerika Kahramanların Savaşı izleyicileri için yine oldukça büyük bir kastla vizyona girmeyi bekliyor. 6 Mayısta izleyicinin karşısına çıkacak olan film de Yenilmezler’in dünyayı iç savaşa sürüklemesi konu edinmektedir.Usta yazarlar tarafından senaryosu yazılan filmin yönetmenliğini Anthony Russo ve Joe Rosso ikilisi yapmaktadır. Kevin Feige yine yapımcı olarak karşımıza çıkarken izleyiciye bu son film de Örümcek Adam’la sürpriz hazırlamıştır. Dünyaya iyilik saçan yenilmezler kendi aralarında fikir ayrılıklarına düşerek İron Man ve Kaptan Amerika olmak üzere ikiye ayrılmışlardır. Artık birbirine karşı savaşan bu iki grup arasındaki savaşın nasıl sonlanacağı seriyi izleyenlerin en çok merak ettiği konu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir