Sosyal Ağların Gülen Yüzü Instagram

0

Sosyal paylaşım siteleri internet dünyasından tüm dünyaya paylaşımlarımızı ve birçok şeyi göstermek adına kurulmuş sitlerdir. Instagram da birçok fotoğraf paylaşımın yapıldığı ve bunları birçok kitle tarafından paylaşabildiğimiz bir sosyal iletişim ağıdır.

Instagram hesabı açmak son derece basittir. İpad ve ya android cihazınız varsa Instagram uygulaması indirerek kolaya bir şekilde kayıt olabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra isim ekleyerek istediğiniz zaman fotoğraf çekebilir, çektiğiniz fotoğrafları yükleyebilir ve paylaşabilirsiniz.

Fotoğraflarınızı paylaşmadan önce fotoğraflarınızı en güzel şekilde düzenleyebilir ve o şekilde Instagramda paylaşabilirsiniz.

Instagram da Fenomen Olmak

Instagram kullanıcısı olarak çok daha bilinir olmak ve paylaşımlarınızın çok kişilerce bilinip takdir edilmesini istiyorsanız instagram takipçi denilen listenizin kabarık olması gerekir. Takipçi listenizin kabarık olması için bazı yollar vardır. Bu yollar ile takipçi listenizi arttırmak mümkün olabilir.

Takipçinizin Instagram da çok olmasını istiyorsanız, takibe takip yoluyla karşılık verebilirsiniz. Yani sizin beğenip takip ettiğiniz kişiler de sizi takip edip beğenebilir. Bu klasik bir yoldur. Bunun dışında en çok uygulanan yollardan biri, hashtagler uygulamasıdır. Bu yol ile fotoğraflarınızın yapıldığı yerleri veya bununla ilgili olan nesneleri etiketlemek suretiyle takipçi listesi kazanabilirsiniz.

Etiketleme Yoluyla Takipçi Listenizi Arttırın

Instagram da en çok tıklananlar ve beğenenler listesine eklenmek için instagram takipçi arttırma için etiketleme en güçlü yollardandır denilebilir. Bu yol ile sadece sizin arkadaşlarınız değil etiketlendiğiniz her yerde birçok kişi tarafından paylaşımlarınızın görülür ve böylece çok daha geniş kitlelere ulaşarak paylaşımlarınızın beğenilmesi sağlanmaktadır.

Etiketleme işleminde üst sınır 30 dur. Bu sayıya kadar etiketleme işlemi yapabilirsiniz. Etiketleme işlemi sırasında tüm düzenlemeleri iyice yaparak paylaşımlarınızın en güzel şekilde olmasını sağlayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir