Akıllı telefonlardan sonra, satışa sunulan ürünlerden bir tanesi de tabletlerdir. Tabletler, akıllı telefon ürünlerinden farklı olarak, yalnızca arama yapma özelliği bulunmayan cihazlardandır. Tablet fiyatları, ürünün özelliğine ve markasına göre değişir.

Çok çeşitli kullanım alanına sahip olan tabletler, firmalarda sunum için kullanılır. Kişisel kullanımda, uzun pil ömrü sayesinde seyahat halinde iken kullanılabilir. Günümüzde okullarda, tablet benzeri bir teknolojiye sahip olan akıllı tahtalar, tabletlerden ilham alınarak geliştirildi. Bu kapsamda ülkemizde dahil olmak üzere, birçok okulda öğrenciler tablet ağırlıklı ders yapıyorlar.

Tablet Modelleri ve Fiyatları

İlk olarak piyasaya sürülen tablet markası olan ipad modelleri, aynı zamanda modeller arasında en fazla fiyata sahip olanlarıdır. Ortalama fiyatı, 1500 TL ile 5000 TL arasında değişiyor. Ipad tablet fiyatları; modeline, ekran büyüklüğüne ve disk kapasitesine göre değişebiliyor.

Samsung tablet modelleri, ipad tabletlerden sonra en popüler olan modellere sahip. Samsung tabletlerin bazı modellerinde, dijital kalem bulunuyor ve bu kalem sayesinde, resimden not almaya kadar birçok işlem yapılabiliyor. Samsung tablet modellerinin bazıları, akıllı telefon isimleri ile aynı adı taşıyor. Akıllı telefonlarda, seri oluşturan firma, aynı şeyi tablet modellerinde de yapmış bulunuyor.

Bunların dışında yerli ve yabancı olmak üzere birçok tablet modeline rastlamak mümkün. Bu cihazlarında fiyatı, modellerine ve ekran büyüklüklerine göre değişiyor.

Tablet fiyatları hakkında bilgi almak için; http://www.bilio.com/tablet-pc-c4793 adresini ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir