Trafikte Başarısını Gösteren Firma Aromil Araç Takip Sistemleri

0

Trafikte Başarısını Gösteren Firma Aromil Araç Takip Sistemleri

Hız ihlalleri, hatalı sollamalar, yorgun araç kullanımları bildiği gibi en çok trafik kazalarına neden olan etkenlerdendir.

Aramil araç takip sistemleri ürettiği araç takip cihazı ile aracın her konumunu her hızını geriye dönük olarak raporlayarak yöneticisine sunmaktadır. Aracınızı kullanan personeliniz yada şoförünüz sizin belirleyeceğiniz hız sınırlarına itaat etmeyip, belirlediğiniz hız limitlerini aştığında sistem hemen size uyarı mesajı veriyor ve anlık olarak ihlal raporlarına kayıt ediyor.

Araç takip cihazın içerisindeki ivme sensörleri sayesinde aracınızı kullanan sürücü aracı nasıl kullandığı hakkında bilgi veriyor. Ani hızlanma, ani fren, ani sağa dönüş, ani sola dönüş gibi ihlal bilgilerini de size anlık olarak mesaj gönderiyor.

Araç takip sistemi kullanan firmalar araçları hakkında detaylı olarak her türlü bilgi ellerinin altında olduğu için sürücüler daha dikkatli araç kullandıkları gözlenmektedir. Dikkatli araç kullanan sürücüler kurallara uyumlu, hız sınırları içerisinde olduğundan bir nebze olsun kazaların önüne geçilmiş oluyor. Ayrıca araç izleme programları sayesinde araçların yıpranan parçalarının daha uzun ömür gittiği bilinmektedir.

instagram views kopen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir