ÜTÜLEME LAZER EPİLASYON NEDİR?

0

ÜTÜLEME LAZER EPİLASYON NEDİR?

Bedensel temizliğimizi yaparken tüylerin yok edilmesi için çok zaman ayırırız. Spor yapan erkekler sürekli atlet ve tişört giydiklerinden vücutlarındaki tüylerden rahatsız olurlar ve spor yaparken tüylerin terleme sonucu bakteri oluşturmasına engel olmak isterler. Bayanlar her an istedikleri kıyafeti giyme özgürlüğünü yaşamayı arzularlar. Tüylerin kısa sürede çıkması hareketlerimizi ve giyimimizi kısıtlayan bir faktördür. Tüyleri dert etmeden yaşamak isteyenler lazer epilasyon uygulaması yaptırarak bu dertten sonsuza dek kurtulurlar. Sadece ayda bir kere yarım saatlerini ayırarak uygulamaya giderler ve seanslar sonunda tüylerinden tamamen kurtulmuş olurlar. Hayatı kolaylaştıran ve sosyal hayatta daha rahat hareket etmenizi sağlayan bu yöntem, gün geçtikçe tercih edilen uygulama haline gelir.

Lazer Epilasyonun Zararı Var mıdır?
Piabet Giriş
Cildimize bir uygulama yaptırırken olumlu yönlerini biliriz ama oluşabilecek olumsuzluklarda hiç bahsedilmez. Bir işlem yaptırılacaksa artılar ve eksiler iyi değerlendirilmelidir. Ütüleme Lazer Epilasyon,  40 yıldan fazladır güzellik sektörüne hizmet eder.  Cilt soymada, ben tedavisinde, lekeleri gidermede, peeling uygulamalarında, yüz toparlamada lazer ışınlarının gücünden yararlanılmıştır. Lazer epilasyon, lazer ışınlarının koyu renkteki kılları bulması ve ona ısı uygulayarak kökünü yakma işlemidir. İşlem sırasında hafif bir yanma hissi duyulur. Acı hissi kişiye göre değişse de birçok kişi uygulama yapıldığını bile farketmez.

Ütüleme lazer epilasyon sistemleri, bazı cihazların görmediği sarı, gri kılları görür ve tüyleri yok eder. Birçok firma yöntemdeki eksiklikleri kapatacak bir cihaz üretmektedir. Kullananlar tarafından tam not alan cihazla yapılan işlemler, güzel sonuçlar verir. İşlem sonrasında hafif kızarıklıklar oluşabilir, bölgeyle çok oynamamalı, kendi haline bırakarak düzelmesine yardımcı olmalıyız. İstanbul lazer epilasyon merkezleri araştırırken kullanılan cihaza dikkat etmenizi öneririz. Ayrıca işlem yapacak kişinin uzmanlığı çok önemli. Sağlığınız için doğru merkezleri tercih etmelisiniz ve resmi hakkınızı savunacağınız yerler olmalı.

instagram likes kaufen

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir