Windows 7 Ürün Anahtarı Satın Al

0

 

 

Hız, işlevsellik ve mükemmellik. Bu üçünün toplamı bir canavarı yani Windows 7 işletim sistemini ortaya çıkartıyor. Microsoft’un üretmiş olduğu en iyi işletim sistemi olarak bilinir ve halen birçok insan tarafından tercih edilir. Çünkü hızlılık, işlevsellik, mükemmellik ne ararsanız bu işletim sisteminde mevcut. Her türlü işleminizi ve işlerinizi sürdürebileceğinizi işletim sistemi olan Windows 7 ürün anahtarını satın almak istiyorsanız bizim sizlere sunacağımız destek hizmetinden de yararlanabilirsiniz.

 

Windows 7 Ürün Anahtarı

 

İnternet üzerinde bu konuda araştırma yaptığınız zaman karşınıza birden fazla hatta binlerce internet sitesi çıkar. Hepsinin tek amacı size ürün satmaktır. Ürün sattıktan sonra destek vermek değildir. Ama her şey ürün satmakla bitmiyor. Aksine ürünü sattıktan sonra destek vermekle başlıyor her şey. Windows 7’de destek verilmesi gereken bir işletim sistemi. İnternetten araştırarak alacağınız Windows 7’de destek hizmeti var mı yok mu? İlk önce buna dikkat edin ve satıcıya destek konusunu sorun. Daha sonrasında ise sistemin orijinal olup olmadığını kontrol edin. Aslında bu konu için sizlere çok fazla bir şey anlatmamıza gerek yok. Windows 7 ürün anahtarı satın almak istiyorsanız en güvenilir ve en kaliteli internet sitesi bizim internet sitemizdir. Sizlere tahmin edebileceğinizden çok daha fazla destek hizmeti sunuyoruz. 7/24 desteğimizi esirgemeden sizler için çalışmaktan yorulmuyoruz. Üstelik sitemiz üzerinden satın alacağınız ‘’Windows 7 ürün anahtarı’’ çok uygun fiyatlara sizin oluyor. Satın alacağınız bu üründe herhangi bir kullanım süresi bulunmuyor. Sınırsız bir şekilde sizin oluyor. Ürünü satın aldıktan sonra nasıl kurmanız gerektiğiniz, neler yapmanız gerektiğinizi anlatan bir mail, mail adresinize iletiliyor. Ürünün size teslim edilmesi için beklemenize gerek yok. Otomatik olarak siparişinizin teslimi tarafınıza gerçekleştirilir. Bu kadar tanıtımın ardından isterseniz birde sizlere Windows 7’nin teknik özelliklerinden, sistem gereksinimlerinden ve daha bir çok detaylı bilgiyi aktaralım.

 

Windows 7 Teknik Özellikler

 

  • Windows 7’de sorun giderme adlı bir özellik bulunuyor. Bu özellik sayesinde normalden daha hızlı olarak bilgisayarınızda oluşabilecek sorunlara anında çözüm bulabiliyorsunuz. Uzaktan yardım gibi insanı sinir eden uygulamalara ihtiyaç duymadan bu uygulamayla tüm sorunlarınızı hızlıca çözebilirsiniz.
  • Windows’un eski sürümleri birçok güvenlik ihlali ve zafiyeti ile doluydu. Fakat Windows 7 ile güvenliğiniz çok daha ön planda tutuluyor.
  • XP ve Vista gibi kullanıcının kafasını karıştıran farklı uygulamalara yer yok. Windows 7’de her şey çok daha kullanılabilir ve sade halde karşınıza çıkıyor. İstenmeyen uygulamalar, ne olduğu belli olmayan uygulamalara Windows 7’de yer verilmiyor.
  • Sistem ortalama olarak 30 saniye içerisinde açılıyor. Eski Windows sürümlerine bakıldığı zaman Windows 7’de oldukça iyi bir mesafe kat edilmiş durumda.
  • Bilgisayarınızda çokça ve sıkça kullandığınız uygulamaların kısa yolları sayesinde hızlı erişim imkanı yine Windows 7’de.
  • Windows 7’nin en çok tercih edilen özelliklerinden bir tanesi de 2 uygulamanın yan yana kullanılabiliyor olması. Mesela Word ve Excel’i aynı anda aynı ekranda yan yana kullanabilir yönetebilirsiniz.

 

Genel hatlarıyla Windows 7’nin teknik özellikleri bu şekilde. Normal bir bilgisayar kullanıcısına yetecek ve hatta artacak şekilde birçok özelliği içerisinde barındırıyor. Peki bu işletim sisteminin gereksinimleri nedir?

 

Windows 7 Sistem Gereksinimleri

 

  • 1 Ghz ve 1 Ghz’nin üzerinde 32 bit, 64 bit işlemci.
  • 32 bit sistemlerde en az 1 GB ram, 64 bit sistemlerde en az 2 GB ram.
  • 32 bit sistemlerde en az 16 GB depolama, 64 bit sistemlerde en az 20 GB depolama kapasitesi.
  • DirectX 9 grafik işlemcisi.

 

Windows 7 sanılanın aksine çok daha az bir gereksinim ile bizlerin oluyor. Eğer bir internete sahipseniz hemen Windows 7’i satın alabilir ve bilgisayarınıza kurabilirsiniz. Satın alma işlemini yukarıda da dediğimiz gibi bizim internet sitemizi kullanarak yapmanız sizin adınıza daha avantajlı olacaktır. Her daim destek sunacağımızdan asla şüpheniz olmasın. Sitemizden satın alacağınız Windows 7 ürünü Ultimate versiyondur ve bireysel planları destekler. Kurumsal firmalar için veya şirketler için kullanılabilecek bir versiyon değildir. Kişisel bilgisayarlarınız için sitemizde yer alan linkten Windows 7 Ultimate’i hemen şimdi satın alabilirsiniz.

 

 

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir