Ana Sayfa Gündem Bahçeli’nin bu hali şaşırttı

Bahçeli’nin bu hali şaşırttı

2537
0
Paylaş

7 Haziran seçimleri için partiler çalışmalarına tam gaz devam ederken, bu süreçte en büyük sorumluluk hiç kuşkusuz ki genel başkanların üzerinde. İl il gezip seçmeni kendi partilerine oy vermeleri konusunda ikna etmeye çalışacak liderler, 7 Haziran akşamı sandıklardan çıkacak sonuçlara kilitlenecekler.

HAYATININ DÖNÜM NOKTASI TÜRKEŞ OLDU

Türkiye’de siyaset yapmak zor. Sürekli göz önündesiniz ve attığınız her adım birileri tarafından sürekli takip ediliyor. Bu isimlerden biri de MHP Lideri Devlet Bahçeli… 1948 yılında Osmaniye’de dünyaya gelen Bahçeli, üniversite yıllarında Cumhuriyetçi Köylü Millet Partisi’nin genel başkanı Alparslan Türkeş’in seminerlerine gitmeye başladı. Ardından akademide Ülkü Ocakları’nı kurdu.

1997’DEN BU TARAFA MHP’NİN BAŞINDA

MÇP ve MHP’nin yönetim kadrolarındaki görevini uzun yıllardır sürdüren Bahçeli, çeşitli zamanlarda Genel Sekreterlik, Genel Başkan Yardımcılığı, Merkez Yürütme Kurulu Üyeliği, Merkez Karar Kurulu Üyeliği, Genel Başkan Başdanışmanlığı görevlerinde bulundu ve 6 Temmuz 1997 tarihinde yapılan MHP 5. Olağanüstü Kongre sonrasında Genel Başkanlık görevini üstlendi.

GEÇEN YILLAR DERİN İZLER BIRAKTI

Bu zorlu süreç Bahçeli’nin yüzünde derin izler bıraktı. MHP Liderinin 38 yıl önceki halini görenler, geçen zamanın acımasızlığına tanıklık ediyor.

Paylaş

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here