Kepçe vurdukça suç çıktı!

0

Bolu Emniyeti, Gerede-Karabük yolu üzerinde bir akaryakıt istasyonuna yaptıkları operasyonda 15 bin litre kaçak mazot ele geçirdi.

Bolu Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerinin Gerede-Karabük yolu üzerinde bir akaryakıt istasyonuna yaptıkları operasyonda 15 bin litre kaçak mazot ele geçirdi.

İLDE OPERASYONLAR SÜRÜYOR

Bolu merkezli olarak başlatılan ve Kocaeli, İstanbul, İzmir, Samsun olmak üzere 5 ilde düzenlenen kaçak akaryakıt operasyonları  sürüyor.

ALTINDAN 190 TON…

Gerede-Karabük yolu üzerinde bir akaryakıt istasyonuna operasyon düzenleyen Bolu Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, yaptıkları arama faaliyetleri sonrasında akaryakıt istasyonunun altında toplamda 190 ton kapasiteli kaçak tankerler olduğunu tespit etti.

15 BİN TON KAÇAK MAZOT ELE GEÇİRİLDİ

Kazı çalışmaları sonrası yerlerinden çıkarılan tankerlerde 15 bin ton kaçak mazot olduğu ortaya çıktı. Ele geçirilen kaçak akaryakıt nedeniyle istasyon sahibi H.B. ise gözaltına alındı. Toplamda 30 kişinin gözaltına alındığı operasyonların süreceği bildirildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir