EN GÜZEL GELİN ANNESİ ELBİSE TAVSİYELERİ

0

EN GÜZEL GELİN ANNESİ ELBİSE TAVSİYELERİ

            Güzel bir yuvanın kurulmasına gelin ve damat adaylarının yanında aileler de destek olmakta ve mutluluklarını paylaşmaktadır. Bir annenin kızını beyaz gelinlikler içerisinde görmek en büyük arzusu olur. Ancak kızının düğünün en göz alıcı diğer kadın olmak için gelin annesine elbise tavsiyelerini araştıracaktır.

Bu alanda beden önemli olmakta, elbisenin çok güzel olmasının yanında yakışması ve o elbiseyi taşımakta çok önemli olacaktır. Bunun yanında düğünün nerde yapılacağı da önemli bir detay olacaktır. Kır ya da salon düğünleri için farklı tarzlarda kıyafetler seçmek uygun olacaktır. Düz renk parlak kumaşlar oldukça uygun seçimler olabilir. Elbisenin uzun ya da kısa olmasına tarzınız karar verebilir. Üst kısımlarda kullanılabilecek tül ya da dantel detaylar zarif bir imaj ortaya çıkaracaktır. Elbisenin üst kısmını tamamlayacak bolero ya da şık bir broş ile tutturulacak bir şal da hoş bir kombine parçası olacaktır. Kemer detaylar ya da boncuklu tasarımlarda en beğenilen gelin annesine elbiseleri arasında yer alacaktır.

Aksesuar olarak parlak broşların yanında yumuşak ve pastel tonlardan oluşan renkli kolyelerde tercih edebilirsiniz. İnce eldivenler kullanabilir ve hoş tarzlar oluşturarak çocuklarınızın o en mutlu gününde şık kombinelerle en iyi fotoğraf karelerinin pozlarını verebilirsiniz. Bu alanda http://dugunmevsimi.com/gelinin-annesine-elbise-tavsiyesi.html adresi içerisinde farklı fikirler, tavsiyeler ve öneriler bulabilir ve çok daha kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

buy office 2019 home and business

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir