İzmir Bebek Mevlüt Şekeri Modelleri

0

Doğum sonrasında bebekler için yapılan kutlamaların yanı sıra okutulan mevlütler ile dua edilmesi de sağlanır. Bu durumda her özel gün için hazırlanan şekerler dağıtıldığı gibi İzmir bebek mevlüt şekeri modelleri de mevlitlerde tercih edilen seçenekleri oluşturmaktadır. Kutu içerisinde veya torba içinde bulunan mevlit şekerleri gelen konukların ağızlarının tatlanması için ikram edilir. Bu durumda boyutlar açısından farklı seçimler yapılarak daha farklı fiyatlar üzerinden işlem yapılabilir. Her model için belirlenen adet fiyatı farklı olduğundan alımlar toplu olarak yapılacağından bu durumda tercih edilecek modelin fiyatları da kararları etkileyici olmaktadır. Daha ucuz seçimler yapılması yüksek sayıda alım yapılacağı durumlarda uygun fiyatlar ile işlem yapılmasını sağlar.

İzmir bebek mevlüt şekerleri farklı zevklere hitap ettiğinden bu durumda her aile kendine uygun olan seçimleri yapabilir. Kullanılan şekerler özel olarak üretimlerde kullanılmadan önce taze olarak hazırlandığından dağıtılan şekerler konukların memnun kalmasını sağlayacaktır. Modellerin içerikleri hakkında bilgi almak ve buna göre seçimlerini yapmak isteyenler sistemden bu konuda detaylı olarak bilgi alabilirler. Her ürünün içeriği birbirinden farklı olduğundan seçimlerde fiyatlar kadar ürünlerin içerikleri de belirleyici olmaktadır. Ucuz seçimler yapmak isteyenler için kutulu olan modellerde daha kısa boyutlarda üretimlerde yapılabilir. Bu şekilde daha düşük fiyatlardan alımlar yapılarak daha fazla kişiye dağıtılması için yeterli olarak sayıda alım yapılması sağlanır.

Mevlütler için hazırlanan model seçenekleri devamlı olarak yenilendiğinden bu durumda farklı modeller isteyenler sistemden bilgi alarak siparişlerini kolayca verebilirler. Adet fiyatı üzerinden yapılan hesaplamalar ile verilen siparişin sayısına göre toplam fiyatın bulunması ile ne kadar ödeme yapılacağı öğrenilebilir. Ucuz mevlüt şekeri arayanlar aradıkları gibi kaliteli seçenekleri daha ucuza satın alarak konuklarına ikram edebilirler. Şekerlerde küçük veya büyük boyutlarda üretim yapıldığından taleplere göre modellere konulan şekerlerin tadı ve boyutu da değişebilir. Verilen siparişler kısa süre içinde istenilen adreslere gönderilerek belirtilen tarihte ellerinde olması sağlanır. Bebeğin cinsiyetine göre renk seçimleri de kız veya erkek için farklı şekilde yapılarak daha etkili sonuçlar alınabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir