Pvp Serverler ile Eğlenceli Anlar

0

Metin2 oyununun çok değişik 5 karakteri bulunmaktadır. Bu karakterlerin seçimi sırasında yapacağınız en küçük stratejik hatanız oyunu kaybetmenize neden olabilir. Özellikle bu 5 karakterin birbirleriyle olan bağını iyi bir şekilde analiz ederek kararınızı vermeli ve oyuna o şekilde başlamalısınız. Gerekiyorsa bunun için pvp serverler üzerinden deneme oyunu açarak karakterleri denemeli ve stratejinize en uygun olanı seçmelisiniz. Metin2 oyununda bulunan 5 karakterinde kendisine has ve rakibine üstünlük oluşturabileceği özellikleri bulunmaktadır. Biz sizin için bugün Sura karakterini değerlendireceğiz ve Savaşçı, Ninja, Şaman ve Lycan karakterleri yerine neden bunu seçmeniz gerektiğine değineceğiz.

Oyuna başlamadan önce kendinize güvenilir ve sağlam bir server seçimi yapmanız büyük önem taşımaktadır. Bunun için http://www.pvpserverler.biz.tr sitesini ziyaret edebilir ve en kaliteli serveri en uygun fiyata temin edebilirsiniz. Server temini sonrasında seçeceğiniz karakter olarak Sura’yı seçerek oyuna başlayabilirsiniz. Sura karakteri oyunda kullanabileceğiniz en farklı karakterlerden birisidir. Bu karakterin en büyük özelliklerinden birisi yakın dövüşte kullandığı tekniklerin yanında büyü ve sihirle de saldırı yapabilmesidir. Ateş hayaletleri ile ünlü bir karakter olan Suralar, 3 saniyede 2 defa rakibine vurduğundan dolayı delici vuruş şansı oldukça yüksektir. Oyun esnasında Şaman karakterinin dışında neredeyse hiçbir rakibi yoktur diyebiliriz. 2 Sura karakteri oyun esnasında bir iyileştirmeci şamanı yatırmak için saatlerce uğraşabilir. Oyun sırasında kasmaktan sıkılmazsanız ve kendinizi sabırlı birisi olarak ifade edebiliyorsanız kesinlik Sura karakterini tercih edebilirsiniz. Son levele sura kasıp itemlerini dizmeniz karşılığında oyunda rakibi olmayan ve yenilmemiş birisi olarak isminizi dile getirebiliriz. Sura karakterinin oyun esnasında uyguladığı savunmalar çok güçlüdür. Sabırla ve uzun uğraşlar sonucunda 105 level Sura karakteriniz bulunuyorsa o zaman oyunda size galip gelebilecek tek kişi bile bulamazsınız. Buna oyun sırasında Sura’nın karşısına çıkıp rakip olabilecek tehlikeli oluşturabilecek olan bir karakter özelliğine sahip Şamanlar da dahildir.

Oyun esnasında yenilmez birisi olmak ve az emek  harcayarak cüzi bir miktar para harcaması yaparak eşsiz bir oyuncuya ve yenilmezliğe sahip olmak istiyorsanız bu karakteri kaçırmamalısınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir