Örümcek Ağı Estetiği ile Yüz Gerdirme

0

Örümcek Ağı Estetiği ile Yüz Gerdirm

Örümcek ağı estetiği operasyon geçirmeden yüzü germe, canlandırma ve form kazandırma işlemine verilen adtır. Bu operasyonun diğer bir adı da İple yüz germe işlemidir. Yaşlanmaya ve yer çekimine bağlı olan ve zaman içinde oluşan yüz çizgileri, dengesiz beslenme, devamlı kilo alıp verme ve kötü hava koşullarına maruz kalma gibi nedenlerden derinleşir. Bu tip etkenler yanak ve gıdı sarkması gibi diğer yüz estetiği anomalilerine de yol açabilir. Böylece yüz giderek karkaterini kaybeder.

Örümcek ağı tekniği ya da iple yüz gerdirme ameliyatı tekniğiyle  operasyon uygulanmadan ve estetik cerrahiye baş vurulmadan cildinizdeki sorunlar çözülür. Bu uygulamada polidaksanon ipler ve bunları yüz altına yerleştirmek içim minimal uçlu iğneler kullanılması yaygındır. Bu araçalarla örümcek ağına benzer bir doku cilt alyına işlenir.

Ameliyatsız yüz germe operasyonu olarak da adlandırılabilecek bu uygulama vücutta çeşitli etkenlere bağlı olarak azalan kolejenin yerine vücudun tekrar kolajen üretmesini teşvik eder. Uygulamadan önce yapılan incelemeyle titizlikle tespit edilen bölgelere işlenen bu ipler aynı zamanda lifting etkisi sağlar. Diğer benzeri operasyonlardan farklıdır. Kısa sürede uygulanabilen bu uygulama da şilik, morluk gibi son belirtiler görülmez, oldukça modern bir yöntem olan iple yüz germe türevi örümcek ağı estetiği işlem sonrasında makyaj dahi yapılabilecek bir uygulamadır.

Cilt türüne, beslenme alışkanlığına ve yaşa  bağlı olarak cilt canlanmaya başlar ve gelişir. Tekrar yaptırılabilecek bir uygulamadır. Yaşı dondurmaya yarayan bu yöntemle sizde zamanı durdurun.

Yurdun bir çok yerinde uygulamaya giren bu metodla, Ankara ve diğer illerde de karşılaşabilir. Uygun fiyatlarla ve doğal bir şekilde örümcek ağı estetiği iple yüz germe yaptırabilirsiniz. Sağlıklı ve mutlu bir gelecek için sizde canlı bir cilde sahip olun. Sağlıkla kalın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir