Son Moda Tasarımlar Ve Şık Desenler 

0

Moda sürekli ilgi isteyen ve takip edildiğinde sizleri giyim konusunda günümüz tasarımlarını en yakından takip ederek bilgilenmenizi sağlar. Bu alanda yapacağınız çalışmalar günlük yaşamınızda ve toplumsal faaliyetlerinizde kıyafet secimi konusunda yeni fikirler edinmenizde faydalı olmaktadır. Kıyafet tasarımı bir meslek olduğu kadar aynı zamanda bireysel olarak ta günlük trendleri takip ederek renk uyumlarını ve tamamlayıcı unsurlarını detaylarıyla birleştirerek elinizdeki kıyafetlerle günlük giyim tarzınızı belirleyebilirsiniz. Bu düşüncelerinize ışık tutmak maksadı ile kurmuş olduğumuz www.bulvaar.com sizleri giyinme konusunda bambaşka dünyalara götürmektedir. Bu alanda yapmış olduğumuz çalışmalarımız eşarp, şal, bone ve kıyafet aksesuarları olarak geliştirilmiş olarak hazırladığımız web sitesi aracılığı ile sizlere ulaştırılmaktadır. Hazırlamış olduğumuz tasarımlar günümüzde sıkça tercih edilen piyasada kendini kanıtlamış markalardan seçilerek sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Web sitesi sayfalarında sizlere sunmuş olduğumuz eşarp modelleri, hazır bone modelleri, tesettür şal modelleri birbirinden güzel seçenekleriyle online satış işlemleri içeriğinde alışveriş yapabilme imkanını da beraberinde sunmaktadır. Bu alanda yapılan çalışmalarda kaliteli ürünlerimizin yanında ödeme seçeneklerinin çokluğu ürün garantileri koşulsuz iade seçenekleri ve iletişim kolaylığı ile sizleri web sitemizde misafir olarak görmenin verdiği mutluluk tüm kazançlarımızın en önünde gelenlerinden olmaktadır. Ürün kalitesi olarak aralarında farklılık olmamasına rağmen kumaş dokularındaki değişiklik kullanımda farklılık yaratabilmektedir. Satışını gerçekleştirdiğimiz ürünler model farklılığı olarak kullanımda sadece insan sağlığı odaklı üretimler olduğundan kalitesinden ödün vermeyen sadece ham maddeden kaynaklanan farklılıklardır.

Ürün Sepetinize Koyabileceğiniz Çeşitler Ve Özellikleri 

Hazırlamış olduğumuz www.bulvaar.com  adresinde sizleri bekleyen ürünlerimiz çeşitlilik bakımından son moda ve şık tasarımlar olup sürekli güncellenen  yenilikleri yakından takip eden çalışma ekibimiz tarafından sizlerin kullanımına sunulmaktadır. Bu çeşitler şal modelleri bakımından sıralayacak olursak;

 • İpekşal modellerli
 • Şifon şal modelleri
 • Tafta şal modelleri
 • Paşminaşal modelleri
 • Koton şal modelleri
 • Parlak şal modelleri
 • bükümlü şal modelleri
 • Ferace şal modelleri

Olarak gruplandırılırken eşarp çeşitleri de;

 • Tivileşarp modelleri
 • İpekeşarp modelleri
 • Rayoneşarp modelleri
 • Koton eşarp modelleri
 • Ferace eşarp modelleri

Şeklinde sıralanırken bone çeşitleri de;

 • Şallı bone modelleri
 • Tesettürbone modelleri
 • Düz bone modelleri

Olarak site sayfamızda tüm detaylarını inceleyebileceğiniz şekilde kullanış şekillerine göre görsel anlamda sıralanmaktadır. Bu modellerden özellik bakımından en çok tercih edilen;

Şifon şal modelleri: Dökümlü yapısının ortaya çıkartmış olduğu şıklığın yardımı ile kıyafetinizi tamamlayarak ayrı bir güzellik katmaktadır. Bunun yanında şal kullanım maksadını tamamen yerine getirmesi açısından geniş ve uzun üretilmesinden dolayı enseyi ve boyun bölgesini tamamen kapatmaktadır. Kullanılan hammadde esasına dayalı olarak sıcak yaz günlerinde ve en sıcak havalarda nefes alabilir özelliği sayesinde rahatlıkla kullanım imkanı sunmaktadır.

Bunun yanında satışını gerçekleştirdiğimiz modellerden olan tüm çeşitler üretim aşamalarında geçirdikleri işçilikler sayesinde kullanım rahatlığı açısında çift taraflı yapıları farkı desenlerde ve renklerde tasarımlar yapmanıza olmaklar sağlamaktadır. Bütün bu çalışmalarımızın eseri olan ürün çeşitliliği siz güzel bayanları zevklerine hitap eden tüm eşarp modelleri ve eşarp markaları üzerinde yaptığımız çalışmalar sonucunda yapacağınız seçimler sizlerin gülen yüzünüzdeki güzelliği bir basamak daha öne çıkaracaktır. Aynada kendinize baktığınızda ürününün birleşimi ile kıyafetinizde ortaya çıkan canlı ve dik duruş sayesinde kendinizle sürekli barışık günler geçirmenize katkıda  bulunmuş olacaksınız. Parlak renkler hem toplum içinde fark edilmenizi sağlarken hem de istediğiniz taraz kıyafet seçiminde değişik versiyonlar ortaya koymanıza destek sağlayacaktır. Web sitesi ziyaretlerinizde bizlere sunacağınız her türlü eleştiri tarzı olsun övgü maksatlı olsun tüm yorumlarınız değerlendirilerek daha mükemmeli yakalama yolunda bizlere ışık tutacaktır. Bu sayede sizlere sunacağımız ürünlerin seçiminde de bizleri yönlendirerek fayda sağlamış olacaksınız.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir