Wallwasher ile şehirler çok daha güzel

0

Aydınlatma teknolojileri her geçen gün yeni ürünlerle karşımıza çıkıyor. Her ne kadar teknolojisi neredeyse ampule yakın olsa da, led teknolojisi son 10 yılda gösterdiği gelişimle, diğer tüm aydınlatma metotlarının yerini almaya başladı bile. Örneğin, yüksek binaların aydınlatması için yıllardır kullanılan geleneksel yöntem olan spot aydınlatma teknolojisi artık neredeyse tarihe karışmış durumda. Wallwasher teknolojisi ile, spot ışıkların sağladığından çok daha güçlü aydınlatmayı, hem daha ucuza elde edebilir, bunun yanında, uzun ömürlü bir ürüne sahip olursunuz.

Led aydınlatma ürünleri, konvansiyonel akkor ürünlere göre %95, tasarruflu ampul olarak tanımlanan kompakt florasan ürünlere  göre %50 daha az enerji tüketir. Bunun yanında herhangi bir led ışık kaynağı, diğer tüm aydınlatma ürünlerinden 10 kata kadar daha uzun ömürlüdür.  Üstelik, programlanabilir teknoloji sayesinde, farklı renklerde ışık elde edebileceğiniz gibi, kolayca ışık seviyesini değiştirebilir ve hatta Wallwasher ürünleri ile binalarınızda ve/veya aydınlatılmasını istediğiniz herhangi bir yerde ışık gösterileri yapabilirsiniz.

Son yıllarda özellikle yüksek yapılarda cephe ışıklandırması için kullanılan Wallwasher ürünleri dikkatinizi çekmiştir. Bu binaların değişen renklerde aydınlatılabildiğini ve keskin hatlar sayesinde alan ışıklandırmasının da kolay biçimde yapılabildiğini görmüşsünüzdür. Adeta kalemle çizilmiş gibi hatlar aydınlatılabilen Wallwasher ürünlerin sarfiyat tasarrufu nedeniyle sağladıkları işletme maliyetinin yanı sıra, satın alma maliyetleri de oldukça uygundur. Kaldı ki, bu ürün projektörlere göre %95 daha enerji tüketiyor olması sebebiyle birkaç haftada kendi maliyetini kolaylıkla çıkarabilmektedir.

Wallwasher Teknolojisinin avantajları

Wallwasher teknolojisine geçerek pek çok avantaj elde etmeniz mümkündür. Bunlar başlıca,

  • %95’e varan enerji tasarrufu
  • Uzun kullanım ömrü
  • Sarf malzeme ihtiyacının olmaması
  • Programlanabilir olması
  • Belli yüzeyleri aydınlatabiliyor olması

Şeklindedir.

Satın alacağınız ürünlerin kısa vadede hiçbir sarf malzeme ihtiyacı olmayacaktır. Kaliteli ürünler tercih etmeniz durumunda uzun yıllar sorunsuz biçimde kullanabilir, saat olarak belirtilen süre dolduğunda ürünü yenileyebilirsiniz. Tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi Wallwasher ürünler de kanun kapsamında üretim hatalarına karşı garanti altındadır.

Led ışıklar, eğer renkli aydınlatma yapılacaksa solid, yani kayıpsız renk vermektedir. Projektörlere takılan renkli camlar, rengin kaynaktan uzaklaştıkça etkisini yitirmesine ve bu sebeple ışığın gücünün azalmasına yol açarken, led ışıklar, üretim kaynağında renklendirilebilir ve hiçbir ren veya güç kaybı söz konusu olmayacaktır. Binalarınızın dış cephelerinde lazer efekti oluşturacak kadar kuvvetli bir ışık kaynağı olan Wallwasher ürünlere hemen geçin, estetik, güç ve tasarrufu aynı anda yaşayın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir