Telefonları uzaktan takip etme

0

Akıllı cihazlar her geçen gün biraz daha gelişince ortaya bu gibi ilginç programlar da çıkmaya başlıyor. Telefon takip programlarını en başta yasal ve yasal olmayan olarak ikiye ayırmamız gerekiyor ki yasal olmayan yollardan olanlar için “hack” yapma işlemleri gerekiyor ki uğraş gerektirdiği kadar yasak olduğu için bir takım cezaları da oluyor. Yasal olanlar ise tamamen ihtiyaç olarak ortaya çıkıyor. Örnek olarak bir ebeveyn çocuğunun sürekli telefonunu alarak telefonunu kontrol etmek istese hem çocuğu hem de kendisi için zor olduğundan dolayı telefon takip programına yöneliyor. Bu nedenle de telefon takip programları devreye girince kalite farkları oluşuyor.

Ücretsiz deneme sürümü fırsatını kaçırmayın

Ücretsiz olanlar genelde görevlerini tam yapamadıkları için tavsiye edilmezken bu işte profesyonelleşmiş olan Mspy dünya çapında hizmet veriyor. Birçok özelliği ile ön plana çıkan Mspy bir telefon takip programıdır. Programı kullanmaya başladığınız andan itibaren hangi cihazdan bilgi almak istiyorsanız o cihazdan kendi cihazınıza bilgi gelecektir. Kısaca ne yapabildiği konusunda açıklama yapacak olursak eğer root veya jailbreak yapılırsa birisi android birisi iOS  platformu için olup root veya jailbreak yapıldığı zaman telefon kullanıcısı kadar çok fazla yetkiye sahip oluyorsunuz takip ettiğiniz cihazda ve buna ek olarak Mspy ücretsiz deneme sürümü kullanırken bile gizlilik içerisinde çalıştığında telefon kullanıcısı bunu görmeyecektir.

Program amacı dışında kullanılırsa ne olur ?

Bu durumda kesinlikle telefon kullanıcısına bu program yasal mevzuata uygun bir şekilde bildirilmelidir ki aksi halde bir başka telefonu takip etmek büyük bir suç olarak görülmektedir. Mspy ücretsiz indirme şansınız var ancak bu programı amacı dışında kullandığınız zaman sorumluluktan kurtulduğunuz anlamına gelmeyecektir. Program daha doğrusu yazılım ailevi ve iş konusunda hazırlanmış olup tamamen yasal bir yazılım olup kötü amaçlarda kullanılması durumunda sorumluluğu kullanan kişiye aktarmaktadır. Bu nedenle de Mspy ücretsiz indirdikten sonra kullanırken dikkatli olmalısınız. 1 hafta boyunca programın size sunduğu özelliklere herhangi bir para vermeden kullanmanıza imkan sağlanmaktadır. Kısacası amacı dışında kullanılmamalıdır.

grafik tasarım lisansları

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir