The Do-Over ile Komediye Hazır Olun !

0

The Do-Over ile Komediye Hazır Olun !

Türkiye’nin en başarılı film indirme sitelerinden biri olan filmindiriyoruz.biz, güncel ve kaliteli filmleri sizlere sunmaya devam etmektedir. Sitede yapılan yorumlar ve filmlerin puanlarına göre sizlerde başarılı bir liste kendinize oluşturabilir ve arşivinizi daha çok genişletebilirsiniz. Alternatif upload sitelerine yapılan yüklemeler sayesinde zahmetsiz bir şekilde film ihtiyaçlarınızı karşılayabilecek olan bu platform sayesinde sizlerde kısa sürede aradığınız sinema keyfine kavuşabileceksiniz.

Son zamanlarda popüler olan ve bir çok kişi tarafından konuşulan filmi ele alalım; The Do-Over adındaki bu film, komediyi evinize getirmektedir. 2016 ABD yapımı olan filmde, bir çok komedi filminde yer  alan ve gerek Türkiye’de gerek Dünya’da büyük bir hayran kitlesine sahip olan Adam Sandler oynamaktadır. Adam Sandler, yapmış olduğu filmler sayesinde sürekli kendinden söz ettirmekte ve her filminde farklı bir başarıya imza atmaktadır. Sizlerde eğer bu oyuncuyu tanımıyorsanız, The Do-Over filmi başta olmak üzere diğer bütün filmlerini filmindiriyoruz.biz adresinden izlemenizi şiddetle öneriyoruz. Adam Sandler’in yanı sıra PaulaPatton, LuisGuzman, David Spade ve NickSwardson’un da yer almış olduğu The Do-Over filminin yönetmenlik koltuğunda ise Steven Brill oturmaktadır. Son zamanda yapmış elde etmiş olduğu başarılar sayesinde kendinden sıkça söz ettiren başarılı yönetmen, 2016 yapımı olan bu filminde de çok konuşulacağa  benziyor.

Tamamen farklı bir hayata başlamak için kendi ölümünüzü planlar mıydınız ?The Do-Over  indirdiğinizde sizlerde filmde, talihlerine yüz çeviren iki arkadaş tamda bunu yapmaktadır. Sonucunun güzel olacağını düşünerek girişmiş oldukları bu yolda onları hiç beklemedik talihsiz olaylar karşılayacaktır. Hayatlarında yeni bir karar vermek için kimliklerini değiştiren ve farklı bir kişi olarak bu hayatı sürdürmek isteyen arkadaşlar, bir çok olayda bu durumun güzelliklerini görseler bile, olumsuz yönlerinin onları daha çok etkileyeceği kesin diyebiliriz. Komedi’nin dur durak bilmediği bu filmde sizlerde izlerken eğlenecek ve kahkahalara boğulacaksınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir