Beşiktaş Mali Genel Kurulu’nda büyük bir şok yaşandı. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman çok yakın bir zamanda seçime gideceklerini açıkladı.. Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman İstifa Mı Ediyor? dargecitilcesi.com

 

Bugün gerçekleştirilen Beşiktaş Mal Genel Kurulu’nda olanlar oldu. Düzenlenen Mali Genel Kurulu’nda çileden çıkan Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, “Demek ki siz iyi niyetten anlamıyorsunuz! Seçim istiyorsunuz. En yakın bir zamanda bu seçim olacak. O zaman göreceğiz bakalım. El mi yaman bey mi!” ifadelerini kullandı.

 

Beşiktaş Yönetimi’de idari ve mali yönden ibra edildi. Çok sinirli olduğu gözlenen ve sık sık salondan çıkarak tekrardan içeri girdiği gözlemlenen Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman açıklamasında, “Ben maalesef talı cadılık yapamam. Her şey alenen ortada. Biz 277 icra dosyasını kapattık. Borç ile avans aldık. Önümüzdeki 3 senenin gelirlerini de satmadık. Bunların hepsi sadece abartı.”

 

“Stadyumu yıktık evet ama yenisini yapıyoruz. Daha modern ve daha lüks. Beşiktaş’ın zor günlerinde bu stadı yapmakla hata mı ettik bilmiyorum. Beşiktaşlıların hepsinin bir beklentisi var. Biz transferleri hocamızın isteğine göre yaptık.”

 

“Şampiyonluğun kaçmasının tek sebebi de biziz. Biz seçtik Slaven Bilic’i. Biz futbolcularımızın hepsine zamanında ödeme yaptık. Biz de taraftarız. Uzaydan gelmedik” şeklinde konuştu.

 

Kaynak: https://betturkkey.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir